Lista ocen Fiat Tempra Sedan 1.6 86KM 63kW 1990-1993 (35) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zdrovit
Sedan 1.6 86KM 63kW
auto mam trzy lata, tylko raz nie mogłem odpalić ( zaśniedział przewód od odcięcia zapłony i troche się musiałem nagłowić co jest zanim to odkryłem ), pozatym takie elementy jak wahacze i te inne gumki wymieniam co jakiś czas bo niestety drogi w stolicy to do najlepszych nie należą, pozatym to tylko tankuje
~unknown
Sedan 1.6 86KM 63kW
jedyne drobiazgi jakie zapamiętałem - do wyciszenia duperele jak pólka z tyłu :-) dmuchawa - padła regulacja - tylko min i max/ przełącznik czy rezystorki w nim bodajże/;uszczelka od klawiatury silniczka - puszczała olej - też samemu łatwo wymieniźć, kupiłem za kilka zł;
~Sławek slis@wp.pl
Sedan 1.6 86KM 63kW
drobiazgów sporo, auto mam dobrze wqyposażone i właśnie ten luksus po tylu latach kosztuje sporo nerwów, a to zamek centralny, a to podnośnik el szyby, a to ogrzewanie lusterka...
~BOBO bobo20@space.pl
Sedan 1.6 86KM 63kW
jeżeli samochud jest w dobrym stanie jest świetnie natomiast jeżeli zaczyna sie sypać to najlepiej poprostu go sprzedać bo zamienia sie z bolidu F1 w skarbonke :D
~gorol1975@o2.pl
Sedan 1.6 86KM 63kW
coś trzeszczy ale idzie to dokręcić a jak coś się zepsuje można kupić w serwisie bo części są tanie
~unis-mail@wp.pl
Sedan 1.6 86KM 63kW
przestrzegając okresowych przeglądów, wymiany płynów eksploatacyjnych filtrów itp. wszystko chodzi jak należy
~grzenia@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 86KM 63kW
tego niestety dużo, Opornica wentylatora nawieu, uszczelka za gaźnikiem, napęd wycieraczek,
~lukban
Sedan 1.6 86KM 63kW
uszcelka pod klawiatura i przy bagneciku mi przeciekalo, oraz styki elektryki
~ajawo@o2.pl
Sedan 1.6 86KM 63kW
nigdy nagle nie zatrzymałem się na drodze, drobiazgów jest wiele
~janusztkaczyk@o2.pl
po 13 latach trzeba cos robić ani razu nie staneło mnie na drodze