Oceny Fiat Tempra Sedan 1.6 86KM 63kW 1990-1993

Fiat Tempra Sedan 1.6 86KM 63kW 1990-1993 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Tempra Sedan 1.6 86KM 63kW 1990-1993

~jarwoj@interia.eu
Sedan 1.6 86KM 63kW
Nie zdarzyły mi się usterki które nie pozwoliłyby na dalszą jazdę. Pewnie trzyma się drogi, Nie ma zbyt dużego hałasu przy prędkościach 100-120km/h. Potem jest już gorzej. Bardzo pakowne auto i wciąż ma przyjemną dla oka sylwetkę.
~rusek
Sedan 1.6 86KM 63kW
posiadam to autko niecały tydzień i zmieniłem zdanie o fiatach, autko jest bardzo wygodne, dynamiczne, przestrzenne i wypasione. silnik pracuje równo i cicho. a najlepszym bajerem są cyfrowe zegary które wszystkich zadziwiają:) moja wersja zawiera dużo elektroniki i nie chciałbym żeby doszło do jej awarii:)
~zdrovit
Sedan 1.6 86KM 63kW
Mój egzemplarz kupiony w polsce od początku jeżdził po stolicy ( czyli duży kontakt z solą ) wymieniony tylko jeden próg z powogu rdzy ale to wina wcześniejszej obcierki, przebieg 230tyś, spokojnie można nawet teraz spalić gumy, nie jednemu kopara opada jak sie rusza ze świateł, ale o autko było dbane to trzeba przyznać
3,7
~Sławek slis@wp.pl
Sedan 1.6 86KM 63kW
nie ma co narzekać, to fiat w dodatku mój to 14 letni więc pewne rzeczy , usterki to już norma.Nie wiem czy wszystkie silniki fita ś atak dobre, czy ja mam jakiś wyjątkowo dobry egzemplarz, ale zużycie oleju symboliczne po 240000, nie dymi nawet przy duzych zmianach obrotów silnika, zima pali na 1 raz nawey przy ostatnich -28 stopniach. nie narzekam , auto mam dobrze wyposażone, jest duże i komfortowe
3,8
~ajawo@o2.pl
Sedan 1.6 86KM 63kW
mam ten samochód już 9 lat przejechałem 255tys (teraz ma przebieg 285tys) mimo negatywnych opinii poleciłbym ten samochód dla wygody i pojemności. parametry techniczne sącałkiem przyzwoite jak miał 100tys przebiegu prędkość max -195km/h, mogłem ciągnąć przyczepę z ładunkiem 2,5t więc, niezawodność gdy trafi się na zadbany egzemplarz zupełnie w normie - bardzo tanie części. Tani lecz trudnosprzedawalny.
3,5
~tair@o2.pl
Sedan 1.6 86KM 63kW
należy przestrzegać... co roku wymiana oleju,filtru,filtru powietrza{niezależnie od ilości przejechanych km ,to się naprawdę opłaca} Naprawdę warto omijać dziury,oraz zwalniac przed wszelkimi torami!!! A przejechałem swoimi samochodami około 600000-700000km
~gorol1975@o2.pl
Sedan 1.6 86KM 63kW
mam już temprę od 8 lat i jezdżę bez problemów nie rdzewieje bo ocynkowana wymieniam to co trzeba na bieżąco i jakoś się kula. sylwetka też jeszcze nie odrzuca troszkę bajerków podokładać i kto kupi lepsze auto za tak małe pieniążki ten będzie dobry
2,7
~nestorowiczs@interia.pl
Sedan 1.6 86KM 63kW
Auto fajne do ok. 6 roku, potem tylko się wkłada i wkłada. Masa usterek. 2 razy robiony rozrząd, elektronika, wydech, blacharka, zawieszenie 2 razy. Miałem wersję z elektrycznymi szybami, lusterkami(podgrzewane) i szyberdach. Ogólnie rzecz biorąc wszystko jest niedopracowane. Teraz mam golfa 1.8 benzynka i w życiu bym go na temprę nie zamienił. NIGDY JUŻ NIE KUPIĘ ŻADNEGO FIATA.
~damian.orlo@wp.pl
Sedan 1.6 86KM 63kW
mam fiata byłem nim w chiszpani to 6000 tysiecy kilometrów spalismy w nim w 5 wycieczka trwala 12 dni sprawowal sie doskonale zaskoczyl nas spalaniem liczylismy na 8 8,5 litra z takim obciarzeniem a tu 6,5 do 7 litrow
~BAJER
Sedan 1.6 86KM 63kW
Temre polecam każdemu kto lubi tani i duży samochód bagażnik oraz wnętrze poprostu wielkie. Moja Tempra jest po Tuningu Silnika teraz robię Tuning optyczny myślę że wyjdzie ekstra osiągi przed tuningiem na gazie 0-100km/h 16,58s po tuningu ma również na gazie 11s równiutenkie.
Fiat Tempra Sedan