Lista ocen Fiat Stilo (452) - Widoczność

Na liście zabraknie 567 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PiotrPWPK
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
do przodu znakomita, w bok już słabiej szczególnie w kierunku pasażera. Za to patrząc w tył bardzo mało widać, mimo uważnego cofania spoglądania w lusterka itp. prawie zdarzyło mi się przestawić pieszego :(
~Stilomaniak
Hatchback 1.9 8V JTD Multijet 120KM 88kW
Bardzo dobra zarówno w przód jak i do tyłu, co przydaje się podczas parkowania.W pewnych sytuacjach nieco utrudnia widoczność przedni lewy słupek. Dobrą widoczność zapewniają też lusterka.
~A_Stilo
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Ocena "4" za: duże słupki z przodu, ale rodzą poczucie bezpieczeństwa i niestety tylna szyba ciężko się parkuje bez czujników jeśli ma się zaparkować przed sportowym samochodem o niskiej masce...
~YAMAKASI
Hatchback 2.4 20V 170KM 125kW
Widoszcznosc dobra zwlaszcza do przodu. Z tylu troszke gorzej ale pomaga czujnik cofania i automatycznie zmieniajace polozenie lusterka - widac Fiat sam dostrzegl problem i postaral sie pomoc.
~m
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Nisko schodzący przód może niektórym przeszkadzać, podobnie jak sprawiające na początku wrażenie małych lusterka, jednak da się bezproblemowo poruszać i parkować w każdych warunkach.
~Jaskotel
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Na początku mogą się wydawać zbyt małe lusterka zewnętrzne ale to tylko błędne pierwsze wrażenie. Fakt, są wąskie ale szerokie są normalnie więc widać wszystko.
~rajdowiec
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Widoczność OK, lusterka są troche małe ale za to są ładne. Słupki przednie troche grube ale da się jeździć. Najlepszy widok jest z dachu panoramicznego. Fotele są słąbo wyprofilowane.
~miron
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
W DOBLO jest lepsza. Jak na tą klasę auta całkiem dobra, jedyny minus to dość małe lusterka zewnętrzne które przy parkowaniu w ciasnym miejscu zmuszają do ich regulownia.
~Poznaniak
Hatchback 1.9 JTD 80KM 59kW
Lusterka są śliczne ale i małe. Mi trochę zajęło przyzwyczajenie ale dałem radę. Tylne słupki szerokie ale widywałem już gorsze, więc te w stilo też do przyzwyczajenia.
Dziennik kosztów dla Fiat Stilo
10,3
~DykuS17
Kombi 1.6 16V 105KM 77kW
Kto stworzył te lusterka ? widoczność fatalna. Szczerze mówiąc, zle się czuje jak wiem że w danym dniu w pracy mam jeździć tym samochodem ! po prostu jestem zdecydowanie na nie !!