Lista ocen Fiat Stilo Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW 2001-2005 (90) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 107 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tosterkovsky
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Stosunek jakości i ceny uważam za bardzo dobry. Wcześniejsze modele samochodu uważam za najlepsze. Jest w nich dużo dodatków, takich jak: czujnik zmierzchu, czujnik deszczu, klimatyzacja, skywindow, czasami ogrzewane fotele, tempomat. Cena nie jest wygórowana jak na takie dodatki. Trzeba znaleźć dobry samochód i można się nim już tylko cieszyć. Zasada jest praktycznie taka sama jak w innych samochodach, ale prawda jest taka, że za taką cenę,...
~LesiO
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Całość wnętrze zawieszenie i paski etc... kosztują przeciętnie jak do takiego włoskiego wynalazku to i tak drogo. Nie wiem jak inne auta w tej klasie ale te kosztowało mnie średnio dużo to znaczy same elementy które na co dzień zużywają się powinny kosztować o połowę mniej za tą jakość i szybkość wyeksploatowania. Nie jest to górna półka auta ale za to części kosztują porównywalnie do mojego Voyagera którym rocznie robię około 30 tys. tym...
~Mateusz
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Patrz Wyżej Zdecydowanie Nie żałuje Pieniędzy za Które go Kupiłem A kupiłem go z Salonu z Maksymalnym Wyposażeniem tj. Climatronik , Skórzana popielata Tapicerka, podgrzewane siedzenia 4x Elektryczne szyby Nawigacja i inne drobiazgi więc Z takim Wyposażeniem Jest co sie psuć a jak narazie tzn. przez 5 Lat nie Zepsuło się nic!!! A samochód Sporo Stracił Przez ten czas Na wartości Ale to przez Niedocenienie Marki Fiat
~tkd
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Stilo jest strasznie niedocenione na naszym (i nie tylko) rynku. Ceny używanych są bardzo niskie. Polecam auta do roku ok 2004 ponieważ były dużo lepiej wyposażone. Wystrzegać się aut z dużym przebiegiem i powypadkowych a już tym bardziej popowodziowych. Wtedy problemy murowane. Warto kupić auto z pewną przeszłością gdzie właściciel nie robił przesadnych oszczędności - wtedy będziemy je tylko chwalić :-)
~Sali
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Kupilem 3.5 letnie auto z turbo dieslem oraz z (bardzo dobrymi) 6 glosnikami, 6 poduszkami, klima, abs,esp, z pakietem spojlerow, pieknymi 17\" felgami, z kompletem zimowych opon itd. za 29 tys pln. To chyba dobra cena? Niestety teraz sprzedalem go za 15 tys. To juz gorzej:) Z powodu niepopularnosci modelu jak i opini o marce ceny zakupu sa bardzo atrakcyjne, trzeba pamietac o tym przy sprzedazy....
~Marco
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
nie rozumiem ludzi ktorzy kupuja nowe i marudza ze tyle stracil na tym. Nowe auta sa dla bogatych! Kazdy wie i kazdy mowi ze na nowym sie najwiecej traci wiec po co takie glupie teksty, ze sie nie oplaca i jestem zalamany ze tyle traci na wartosci! Ja kupiem uzywany z Belgii kumpel mechanik z fiata sprowadzil i po pol roku gdybym go sprzedala to dostane tyle co za niego dalem! ale nie chce sprzedawac:)
~Domin
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Cena za tak wyposażone auto tej klasy jest śmiesznie niska. Ciekawe jest to, że niemal we wszystkich prasowych informacjach na temat tego modelu, wnioski autorów nie korespondują zupełnie z niskimi ocenami modelu (TUV/ DEKRA). Za niewielkie pieniądze można zakupić auto z pełną historią serwisową, dobrym wyposażeniem i często z polskiej sieci dystrybucji.
~cdpppc@wp.pl
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Kupiłem to auto jako demo za 56 000 zł z przebiegiem 3 500 km. Gdybym jeździł 10 000 rocznie to było by O.K. Przy jeździe 50 000 rocznie , awaryjności, stratach czasu na serwis, wydawaniu pieniedzy na pożyczane auta kupno tego auta mija się z celem. Auto z pozoru pancernie zaprojektowane, ja nie Fiat- ale wykonanie niestety wloskie!!!!!!!!!!!!
~Kamil G.
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Miałem szczęście przy kupnie tego samochodu. Na polski rynek "ładuje" się raczej wyeksploatowane egzemplaże a mój był bardzo zadbany. Uważam, że za takie wyposażenie (6 poduszek,fullelektryka,klimatyzacja,serwisowany w ASO) zapłaciłem wyjątkowo mało i gdybym miał za 5-10 lat zmienić samochód, to wybrał bym znów STILO :):):)
~Darek
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Bezkonkurencyjne wyposażenie w tej klasie. Z tą cenę dostaje się naprawdę dużo/ jak pisałem wcześniej/. Wykończenie jest już inną historią. Nie jest źle, ale na tle konkurencji/ szczególnie z Niemiec i Japonii/ wypada to dość słabo. Tak więc mocne 4 bo za takie wyposażenie konkurencja sobie liczy dużo, dużo więcej.
Fiat Stilo Hatchback