Lista ocen Fiat Stilo Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW 2001-2005 (99) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 98 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~David Mielec
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Przestrzeń dla kierowny jest rewelacja . Z przodu jest rewelacujnie dużo miejsca. Przy full aucie zapakowanym w dorosłe osoby normalnej postury waga 70-90 jest troszke ciasno z tyłu jezeli jazda jest na dłuzszą trasę, przy 4 osoby jest wystarczająco rewelacyjnie takze oceniam na 5 poniewaz auto jest 3 drzwione hatchback a nie sedan 5 drzwi więc cudów sie nie spodziewac
~Bonusso
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Jak na takie auto jest super. Jeżdżę z dwojgiem małych dzieci w fotelikach, 2 wózkami (w tym jeden pełnowymiarowy). Po załadowaniu po dach przeprowadziłem się z całą rodziną i dobytkiem (bez mebli oczywiście). Przewiozłem też szafę 2mx 40cmX 40cm z zamkniętym bagażnikiem (multiwagon). Tylko fotel kierowcy jest fatalny. Na dłuższych trasach prawa noga odpada (mam 189cm wzrostu)
~tkd
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Miejsca jak na samochód kompaktowy jest pod dostatkiem, zwłaszcza jak tylną kanapę cofniemy na maxa (zmiejszając bagażnik), ale wtedy w drugim rzędzie naprawdę czuć przestrzeń. Auto jest na tyle szerokie, że można w nim zamontować trzy foteliki z tyłu (trochę trudności z zapinaniem). Jedyny mankament to bagażnik - mógłby być większy (w htb 5d).
~Marco
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
bardzo niepozorny samochodzik, sam na poczatku mowilem ze maly jak widzialem z daleka, ale pozniej mile zdziwienie. ostatnio jechalismy w 4 osoby na narty, bez problemu, niekt nie nazekal mimo ze to 3d Niestety jak to przyszlo na auto 5letnie ty puknie tam stuknie a klapa od bagaznika to juz koncert skrzypienia:)
~Mad.Max
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Stilo vs Golf IV -przód jak dla mnie podobnie różnica jest tylko taka, że w Stilo siedzi się wyżej -Tył lepiej wygląda to w Stilo chociaż rewelacji nie ma. Ogólnie samochodem można podrużować w 4 osoby chociaż nie będzie wygodnie. 5 osób to już ciasnota okrutna ale i tak wygodniej niż w Golfie IV
~Tosterkovsky
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Tak jak już pisałem. Miejsca z przodu jest dużo. Samochodu 3D nie kupuje się raczej dla większej ilości osób. Ale jeśli tylko chcecie możecie wziąć jeszcze dwie na tył. Może nie będą mogły się rozłożyć, ale na brak miejsca także nie będą narzekały (szczególnie osoby do 1.80m)
~Qb3k
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Pisze o wersji MW. Bardzo dobrze rozwiazany pod względem planowania przestrzeni samochód. Tylna kanapa przesuwana i z odchylanym oparciem to cos za co warto doplacić. tunel na długie przedmioty (np narty), podłokietniki... dużo schowków na drobiazgi. To cieszy.
~m
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
porównując to auto z chociażby bmw 3 czy s klasą, albo niżej z passatem b5 to jest to mistrz przestronności, w szczególności drugiego rzędu. w szczególności nad głowami i na stopy. może to niektórych zdziwi, ale to prawda. a mój nie jest kombi.
~Darek
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Kupiłem to auto jako 2-osobowe i jako takie je traktuje. Do tyłu trzeba sie gramolić przez fotele i miejsca tez za duzo nie ma, ale dla mnie to nie robi różnicy. Na dwie osoby jest naprawde super. Dużo schowków/ w tym jeden chłodzony na napoje/
~Micky19
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
mój tato ma 196cm i 115kg wagi wiec jest duzy ja i moj brat prawie po 190 i mama okolo 170 i miejsca jest pod dostatkiem. jedynie troszke niewygodne jest srodkowe miejsce z tyłu ale jeżdzimy przewaznie w 4. tylkna regulowana kanapa jest wypas
Fiat Stilo Hatchback