Lista ocen Fiat Stilo Hatchback 1.9 8V JTD Multijet 120KM 88kW 2005-2007 (5) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kamil
Hatchback 1.9 8V JTD Multijet 120KM 88kW
Spalanie: miasto Kielce 6,6 z włączona klimatyzacją średnie dom - praca/szkoła 6,1 z klimatyzacją włączoną trasa średnio 5l przy ekonomicznej jeździe Przykładowo trasa Kielce - Katowice lotnisko 4,6 l/100km średnia prędkość 90-100 Co do ceny przeglądów i napraw to wiadomo jak w każdym aucie do ASO nie jeździmy bez worka pieniędzy uwieszonego na szyi. Tak poza tym przykładowe ceny części i napraw: rozrząd - 750zł z robocizną firmy SKF...
~Stilomaniak
Hatchback 1.9 8V JTD Multijet 120KM 88kW
Bardzo dobrze kształtuje się zużycie paliwa, które przy spokojnej jeździe prędkością 120-130 km/h pozwala zejść średnio nawet do poziomu 4,8l. przy włączonej klimatyzacji. Średnie spalanie kształtuje się na poziomie 5,1 do 5,4 l. Niestety koszty przeglądów podobnie jak innych diesli są dość wysokie, ale lepiej nie oszczędzać na materiałach i przeglądach aby mieć poczucie bezproblemowej eksploatacji w przyszłości.
~Heniek75
Hatchback 1.9 8V JTD Multijet 120KM 88kW
Jeżdżę autem głównie po mieście na krótkich odcinkach gdzie spalanie wynosi ok. 6,5L/100. Zimą oczywiście pali więcej, maksymalnie 7,5L. Minimalne spalanie na długiej trasie jakie udało mi się autem osiągnąć to 4,7L/100 km. Niektórzy chwalą się wynikami poniżej 4 litrów, ale są one dla mnie mało wiarygodne. Jazda na 6 biegu przy prędkości 70km/h (wersja 140 KM) to raczej głupota niż oszczędność.
~Jerzy
Hatchback 1.9 8V JTD Multijet 120KM 88kW
JEŚLI CHODZI O SAMO PALIWO -TO SUPER MAŁO PALI-KOSZT FITRA PALIWA ZA KTÓRY ZAPŁACIŁEM TO 270 ZŁ AUTKO MA PRZEJECHANE 70TYŚ KM ,NIC NIE NAPRAWIAŁAEM TYLKO ROZRZĄD SILNIK SPRAWUJE SIE DOSKONAŁE,BRAK USTEREK
~madamaxx
Hatchback 1.9 8V JTD Multijet 120KM 88kW
Autko nie naderwie znacznie budrzetu jeżeli chodzi o spalanie.Średnie na poziomie 5.5 co przy mocy 120km jak dla mnie jest wartością godną pochwały
Fiat Stilo Hatchback