Lista ocen Fiat Stilo Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW 2001-2004 (40) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 88 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Opadająca szyba od strony kierowcy, liczne defekty lakieru (dwukrotnie stała w warsztacie), łacznik stabilizatora lewy (27 tysięcy km)i prawy (40 tysięcy km), piszczący pedał sprzęgła - w serwisie 3 krotnie nie udało im się nic z tym zrobić (Dukiewicz W-wa), przy otwieraniu drzwi skrzpią jak drzwi garażowe, stuki w okolicach licznika,
~Bogumił Wiśniak
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Jadę z narzeczoną i Jej córką i tą kupa gnoju, za którą zapłaciłem, piszczy mi nie tylko o jakiejś małej żaróweczce z przodu ale i o poważnej usterce silnika (świeca :). Nagminne \"głupie\" komunikaty o usterkach i niemożliwość ustawienia na szybko zegara. To jest projekt na \"włosku\" = bezgłowy.
~MAREKMONSTER
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
1.w zimie komputer glupieje, w serwisie mowia, ze ten typ tak ma, nie sa w stanie podac przyczyny glupienia - auta nie da sie uruchomic 2. skorodowala mi miska olejowa (to sa dopiero jaja !!!!!!) uznana gwarancja 3. zepsula sie stacyjka-wymieniono na gwarancji BOJE SIE CO BEDZIE PO GWARANCJI :)
~Mateusz.
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Brak większych usterek. SIlnik przy przebiegu 240 tyś brał 1,5 lita oleju na 15 tyś przebiegu. Największą naprawą było odbudowanie Sywindow (duży panoramiczny szyberdach). Skomplikowana i kosztowa naprawa. Naprawa droższa niż wymiana silnika(!!).
~euromoda@interia.pl
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
większość usterek wyminiłem w poprzednim komentarzu , jednak teraz stało się coś , co mnie rozbroiło - wypadł silnik !!! pękła łapa i poduszka pod silnikiem . wszyscy mechanicy z jakimi rozmawiałem są zgodni - nigdy o czymśtaskim nie słyszeli !!!
~janosik ale z pomorza
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
na gwarancji :po 12 tys padł silnik wycieraczek, po 30 tys poleciało sprzegło, po 45 tys padł przepływomierz, po 50 tys spaliła sie centralka przełaczników, na koszt własny (900 zł) po 70 tys padła pompa paliwowa.
~forteklapa@interia.pl
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
BRAK!!! Oprócz wymiany części, które normalnie się zużywają i zapalenia się bez powodu kontrolki airbag (po wymianie centralki w serwisie- na gwarancji- problem ustał) nie działo się nic
~Granat110
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Siadło mi wspomaganie, chociaż podobno to rzadko śc.Pęknięta sprężyna przedniego zawieszenia.Wspomaganie wymieniłem sam cena za urzywane 500zł.Sprężyny 400zł. z wymianą.
~michalmrozek
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Nigdy to auto nie zatrzymalo mnie na drodze,zadnych powaznych usterek mimo duzego przebiegu,Wymienilem rozrzad ale to nie uznaje za usterke
~janosik
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
silnik wycieraczek 12 tys km, sprzegło 30 tys km,centralka przełączników 45 tys km, czujnik ciśnieniomierza 50 tys km, pompa paliwowa po 65 tys km
Fiat Stilo Hatchback