Lista ocen Fiat Punto Punto 2012 (13) - Ergonomia

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bobo
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Dźwignia kierunkowskazów wykazuje znaczny opór, mogłoby być delikatniej. Superprzyjemne w warunkach miejskich wspomaganie kierownicy. Dobry zakres regulacji podświetlenia przyrządów (dla porównania w Kia C'eed przy full podświetleniu nic nie widać na wyświetlaczach w pełnym słońcu). Fotele budżetowe, ale o dziwo całkiem wygodne w trasie (kręgosłup nie odpada).
~Piotr
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Obsługa jest przyjemna i miło się nim jeździ. Wszystko jest gdzie ma być i działa jak przewidziano. Wbrew pochlebnym opiniom na temat siedzeń, ja nie potrafię jakoś znaleźć optymalnej pozycji za kierownicą - w innych samochodach siedzi mi się znacznie wygodniej. Generalnie jednak jest ok.
~bpb
Hatchback 3d 1.4 8v 77KM 57kW
Wszystko jest tam gdzie bym tego oczekiwał. Jedna kwestia.. Zastanawia mnie dlaczego mignięcie światłami drogowymi odbywa się tak samo jak ich włączanie z tą różnicą ze aby je włączyć trzeba wykonać ten sam ruch i dosłownie sekundę przytrzymać drążek. Nie raz chcąc tylko mignąć zostały włączone.
~LECH
Hatchback 5d 0.9 TwinAir 8v 85KM 63kW
OK,TYLKO PRZYCISK ECO POWINIEN BYC BLIZEJ KIEROWNICY BO JADAC NP.130 KM/H NAWET AUTOSTRADA TRZEBA DALEKO WYCIAGNAC REKE W PRAWO,LUB SZUKAC GO PO OMACKU A TO RACZEJ MALO KOMFORTOWE.
~Jan
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Wszystkie przełączniki, wskaźniki są tam gdzie być powinny. Obsługa jest prosta i dość intuicyjna. Obsługa komputera nie jest skomplikowana.
~Jacek W.
Hatchback 5d 1.2 8v 69KM 51kW
Dla mnie bez zarzutu. Wszystko rozmieszczone intuicyjnie. Bez problemów - wsiadasz i jedziesz, nawet jak siedzisz w Punto pierwszy raz.
~maciej
Hatchback 5d 1.2 8v 69KM 51kW
I tu wychodzi oszczędność fiata. Wersja Estiva (z klimą) nie ma lampki w bagażniku! oraz uchwytów wewnątrz samochodu!
~czlowiek
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Właściwie wszystko jest ok. Dużo miejsca w środku a bagażnik dla małej rodziny jest wystarczający.
~Lech
Hatchback 5d 0.9 TwinAir 8v 85KM 63kW
Przycisk ECO za daleko od kierownicy ( wczesniej juz pisalem )

Fiat Punto Punto 2012 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~adam
Hatchback 3d 1.2 8v 69KM 51kW
wszystko pod reka intuicyjna obsluga radia komputera pokladowego ,klimy