Lista ocen Fiat Punto I (489) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 616 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jck.b@wp.pl
Hatchback 1.7 TD 63KM 46kW
W ciągu 4 lat użytkowania już 2-krotnie naprawiałem skrzynię biegów. Jej naprawa to praktycznie wymiana na nową za horendalne pieniądze. Silnik pracuje dobrze, jest elastyczny i mocny, jednak gdyby nie te wycieki oleju... Cieknie olej silnikowy, wycieka olej napędowy. Od początku użytkowania niewielkie ilości oleju napędowego lądują w filtrze powietrza. Jakość wykonania - tragedia. Silnik zajmuje praktycznie całą komorę. Nie można włożyć nawet...
~Bąbel Brzdąbel
Hatchback 1.2 73KM 54kW
Wy...co????!!!!! Nie słyszę, bo tu straszny hałas jest-silnik burczy i wyje, a zawieszenie wali jak perkusista Metallici w czasie solówki. Teoretycznie jest mata wytłumiająca na przegrodzie między komorą silnika a wnętrzem, ale co z tego jak i tak zawsze się odkleja :P Przy prędkości 130 na równej drodze jest tak głośno jak w 30 letnim śmigłowcu MI 2. Najlepiej jechać max.90km/h, bo przy wyższych prędkościach robi się, mówiąc delikatnie,...
~Maciej, macrad7@wp.pl
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Jak na tę klasę i wiek pojazdu od biedy może być, ale jak na współczesne standardy - bliżej mu do ruskiego odkurzacza, niż do samochodu. Do około 100 km/h jest znośnie, do 120 można wytrzymać, potem jest już co najmniej źle. Uroku jeździe dodają trzaski i skrzypienia, wydobywające się spomiędzy plastikowych elementów wnętrza. Samochód jest swoistym termometrem - po rodzaju odgłosów można określić temperaturę.
~Amper
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Wyciszenie tego auta jest jak najbardziej genialne, nie potrzebujemy nawet radia zeby nie bylo slychac niczego. Jesli jedzie z nami tesciowa, wystarczy jechac 120kmh a wyciszenie spelni swoja role i ja wyciszy. Jesli ma ajerbaga, to 140, bo nie daj boze przezyje. Powyzej predkosci swiatla (145kmh) nie slyszalem nawet wlasnego umyslu, piatka z jedynka plus dla konstruktorow wyciszenia
~Ludwik
Hatchback 1.2 73KM 54kW
od 3 tys zaczyna byc glosno a ponad 140kmh na 5 biegu chalas jest dosc uciazliwy i trzeba ratowac sie glosną muzyką :) ale trzeba pamietac ze to model z 94r czyli epoka cinquecento, uno, corsy i polo3 i w porownaniu do tych aut króre jako nowe byly w podobnych cenach(nie liczac cinq) albo i drozsze(vw czy opel) jest naprawde ok
~walerus@poczta.onet.pl
Hatchback 1.7 D 57KM 42kW
No tu nie jest najlepiej - bo to diesel. Dodatkowo nasze drogi i klimat wykańczają układ wydechowy co w połączeniu z rykiem diesla nie jest zbyt przyjemne. Czasem słychać szumy w casiejazdy - a w miarękomfortowo jeździ się do 100 km na godzinę - potem ryk coraz większy - przydałyby sięjeszcze minimum dwa dodatkowe biegi.
~camol@poczta.onet.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
beznadzieja, mam matę wyciszającą i tłumik wysokiej jakości.. na nic, powyżej 3k obrotów ryczy koszmarnie, jakzda powyżej 100 nie sprawia przyjemności, jazda po autostradzie z większą prędkością grozi przepaleniem wkładu w tłumiku, koła łomoczą na dziurach, dodaj do tego trzeszczące plastiki i mamy komplet :)
~Konio_2
Hatchback 1.2 73KM 54kW
we wnętrzu da się wytrzymać do 125 km/h - powyżej trzeba dać radio głośniej, po wymianie \"siateczki\" w układzie wydechowym na \"oryginalną\" z Toyoty !! [ układ wydechowy typu Belgijskiego - nie wiem o co chodzi -ale nic innego nie spasowało] odgłos silnika nabrał barwy - mam \"prawie turbo\" !!
~mazista - Paweł
Hatchback 1.2 59KM 43kW
Jest dobrze. Jak na ta klase ;-) Nie wytlumiony silnik lubi glosniej poszemrac. Szczegolnie ciekawe sa lokalne maksima halasu. U mnie takie wystepuje w okolicach 100-110 km/h. Trzeba wiec jechac 95, albo 120. Ciekawe... Nie wiem jak wyciszenie oceniaja pasazerowie z tylniej kanapy (tylnie amortyzatory :-( )
~lukasz
Hatchback 1.2 60KM 44kW
klasyczne pudelko rezonansowe wszystko slychac ale to cecha wielu aut ktorych cena 4 krotnie przekracza ta z punto . Zeby nie byc goloslowny podobnym ppudlem cechuje sie scenic I (najnowszej wersji nie mialem wiec nie mowie) czy chocby taka fura jak Laguna II w ktorej wszystko trzeszcy