Lista ocen Fiat Punto I Hatchback 1.6 88KM 65kW 1994-1997 (12) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KozloT
Hatchback 1.6 88KM 65kW
Cena w zakupie normalna, jakość części które się nie mogą zepsuć same - doskonała. Pozostałe części- nie znasz dnia ani godziny. Wcześniej miałem Putno III i byłem bardzo zadowolony dlatego przy zakupie patrzyłem na tę markę. Ogólnie jestem bardzo zniesmaczony- miałem auto a jakoby go wogóle nie było (...był, ale w serwisie).
~krzysztof
Hatchback 1.6 88KM 65kW
Auto proste, raczej z tańszych w zakupie i ekspoloatacji, średnio niezawodne, nadaje się na to by kupić i zużyć.Daje się bardzo fajnie tunningować.Nie nadaje się na obiekt kultu dla ludzi, którzy lubią ostro wchodzić w zakręty, precyzję i vollkswageny. Doskonały zamiennik dla matiza i
~Andrzej Grudziądz 41 lat
Hatchback 1.6 88KM 65kW
Dałem trochę dużo bo 42 tys, ale za wersję Dynamic. Bardzo bogate wyposażenie (tylko bez klimy). Dużo bogatsze niż w innych markach.
~Rafaello
Hatchback 1.6 88KM 65kW
fiat mimo ze nie jets najnowszy ciagle prezentuje sie calkiem nielze na tle nowych samochodow
~michał
Hatchback 1.6 88KM 65kW
mogłoby być tańsze ale stosunek ceny do wyposażenia całkiem dobry nie to co (vw polo).
~karlmarek@wp.pl
Hatchback 1.6 88KM 65kW
ten model fiata był autem roku, czy warto sprawdzić co zachwycało w tamtym czasie za dzisiejszą cenę ?!
~andy e-mail: andyman@polbox.com
Hatchback 1.6 88KM 65kW
calkiem korzystny. Auto ma el.szyby, wspomaganie, immobiliser za ktore to w innych autach trzeba doplacac.
~mmrugalski@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 88KM 65kW
Kupiłem używany dlatego dla mnie super. Pełne wyposażenie.
~daniel
nie amm kometarza