Oceny Fiat Punto I Hatchback 1.6 88KM 65kW 1994-1997

Fiat Punto I Hatchback 1.6 88KM 65kW 1994-1997 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Punto I Hatchback 1.6 88KM 65kW 1994-1997

~krzysztof
Hatchback 1.6 88KM 65kW
Przejechałęm 4000 tys jako trzeci właściciel. Robię prawie 3000 km miesięcznie, co najmniej 75 km dziennie-dla mnie to przyrząd do przemieszczania się. Bardzo funkcjonalny, dużo miejsca. Silnik jak na 1.1 daje sobie dobrze radę przy małym obciążeniu, ale 54KM okupione jest wysokimi obrotami. Opinie o niezbyt solidnym tylnym zawieszeniu potwierdzją się. Belka i wahacze wleczone dają komfort, ale jeżdżąc nieostrożnie można je zmasakrować. Na...
3,1
~KozloT
Hatchback 1.6 88KM 65kW
Zawiedziony autem. Miało być mocne i z klimą a wyszło że lepiej jeździć w miarę oszczędnie i wentylować się przez szybę (czasem nawet silnik trzeba wentylować w korkach bo jak normalnie się nie dogrzewał, po zmianie termostatu, tak w korkach momentalnie temp. momentalnie wzrasta. Psuł się strasznie, będe omijał szerokim łukiem. Zawodził wiele razy. Psuły się nieraz pierdoły ale w częstotliwości raz na miesiąc, co doprowadzało mnie do furii.
~Mika
Hatchback 1.6 88KM 65kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolona z Fiata Punto Sporting 90SX 1.6 mimo, iż nie jest to miejski samochód - lubi szybką jazdę :) jest wygodny, przestrzenny, łatwo sie prowadzi, ma pakowny bagażnik. Minusem jest jedynie spalanie :(
~karlmarek@wp.pl
Hatchback 1.6 88KM 65kW
male latwe do przeciskania sie po miescie dynamiczne do 100 - 10s szybkie w trasie najlepiej leci powyzej 150 przy tankowaniu Lpg spełnia wymóg ekonomicznosci nietracąc wiele z zadziorności sprinterskiej
~michał
Hatchback 1.6 88KM 65kW
dobre auto dla ludzi poszukujących niezawodnego i dość taniego auta.miejsca pod dostatkiem,pojemny bagażnik!wysoki poziom bezpieczeństwa.
3,7
~daniel
Hatchback 1.6 88KM 65kW
dobrze jest gdy fiaty są małe.te punto jest bardzo małe jak dla mnie.
Dziennik kosztów dla Fiat Punto I Hatchback 1.6 88KM 65kW
15,0
3,5
~radpil@o2.pl
Hatchback 1.6 88KM 65kW
auto wyprodukowane we Włoszech,jakoII właściciel nie mam poważniejszych uwag,poprzedni często odwiedzał serwis
3,5
~janusz.kier@vp.pl
Hatchback 1.6 88KM 65kW
wygodne dla nieduzej rodziny .jedynie problem z czesciami do silnika o tej mocy .zadkosc na polskim rynku
~artur@dd.com.pl
Hatchback 1.6 88KM 65kW
udane autko, mozna sie bardzo przyzwyczaic do tej innej koncepcji samochodu niz VW, Opel itp.
4,1
~drin3c@o2.pl
Hatchback 1.6 88KM 65kW
Jak na dosyć mały samochód pali dosyć dużo 11,5-12l LPG (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Fiat Punto I Hatchback