Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 3d (19) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rationalis
Hatchback 3d 1.2 8v 65KM 48kW
W cenie (jeszcze 3 lata temu) do 40tys za nowe auto - bez konkurencji. Nowe Tipo ze swoimi awariami niech się schowa. Używane z przebiegiem do 100tys do 15-20tys. - jeśli chcesz mieć spokój - kupuj. Jedna rzecz to auto musi mieć sprawny akumulator z napięciem 12.4 V i rozruch 400A, w przeciwnym wypadku - błędy na desce (których nie ma, same znikną po kolejnych odpaleniach). Jeśli jest sprawny aku, to brak tego typu historii.
~Łukasz
Hatchback 3d 1.4 8v 77KM 57kW
Co do jakości można mieć pewne zastrzeżenia, jednak ze względu na prostotę konstrukcji z drugiej strony nie za bardzo ma się CO tu zepsuć, co uniemożliwiało by dalszą exploatację.
~Piotr
Hatchback 3d 1.4 8v 77KM 57kW
Auto kupiłem w dobrej cenie, nie dołożyłem właściwie nic poza eksploatacją. Auto rekompensuje się bezawaryjnością, stosunkowo wygodną jazdą i niskimi kosztami utrzymania.
~Mateusz.
Hatchback 3d 1.4 16V 95KM 70kW
Tańszego i lepszego auta w tym segmencie nie znajdziecie. Wersja o tyle ma przewagę nad t-jest, że silnik lepiej znosi LPG i nie ma turbiny która może wygenerować spore koszty.
~robest
Hatchback 3d 1.2 8v 65KM 48kW
Po 4 latach auto parokrotnie na siebie zarobilo a jeszcze odsprzedam koomus kto bedzie szukal auta dla zony ktura bedzie mogla na nim nauczyc sie jezdzic
~baristka
Hatchback 3d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Chciałem wypróbować Nową erę fiata jestem jednak średnio zadowolony. W aucie musi być cicho ciepło i wygodnie.. Mi sporo tego podstawowego komfortu zabrakło.
~globus
Hatchback 3d 1.4 8v 77KM 57kW
tu nie mam nic do dodania, jak ktoś wymaga komfortu jazdy jak w limuzynie za 500tys od samochodu który kosztuje jako nowy 38tys to niech sie puknie w czoło
~pucek
Hatchback 3d 1.4 16V 95KM 70kW
za tą cene tak wyglądające autko które się świetnie prowadzi a serwis kosztuje grosze moim zdaniem jest świetnie
~Maniek
Hatchback 3d 1.2 8v 65KM 48kW
jedno z tańszych aut, kupiłem za 10 000 zł, za ten sam rocznik Corsy czy 207 wołają nawet po 18 000
~thickdi#kdaddy27
Hatchback 3d 1.4 8v 77KM 57kW
Aktualne ceny są zachęcające. Za niewielkie pieniądze można kupić bezawaryjny miejski samochodzik.
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 3d