Lista ocen Dodge Caravan IV Minivan 3.3 SE 182KM 134kW 2001-2007 (20) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ram15004x4@poczta.fm
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
no jestem ciekawy czy audi z silnikiek 1800 spali 5.5 l na setke???? jesli mamy tu silnik 3.3 to powinien wciagnac 11 l dodajac mase i ilosc ludzi ktura mozemy do caravana zapakowac to smiech na sali dziwie sie ludziom co podaja jakies dziwne opowiesci dziwnej tresci ze to auto pali niewiadomo ile??????? pali normalnie przy swojej masie moje padlo wciaga 11- 12 l i to mykajac 130 -160 moj stary ma audi i smiem twierdzic ze nie zmiesci sie w 10...
~Maciej
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
Niestety miało być ok, ale znalezienie przyczyny awarii jest nie raz ta czasochłonne, że może lepiej dołożyć od razu drugie tyle i kupić nowszy model. Usterek jest sporo i koszty naprawy nie małe, części drogie. Pompa wspomagania. klimatyzacji, paliwa w zbiorniku. Poza tym przy każdym przeglądzie pomruki na światła symetryczne i w końcu je wymieniłem na europejskie ale one są 2-3 razy droższe od amerykańskich i szkoda czasu na resztę usterek,...
~k.kolaska@interia.pl
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
Oczywiście doskonale na gazie , silnik 3,3 bez problemu z pięcioma osobami na trasie schodzi poniżej 10 l/100.Lecz zużycie mocno zależy od stylu jazdy i prędkości .Ja nie przekraczam nim 130km/h na autostradzie i mam \"delikatną\" nogę .Odbija to się w zużyciu pomiędzy 9 a nawet 15l.No cóż nie jest to auto wyczynowe.
~McGregor
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
Jak chcemy być zawsze w czołówce peletonu - będzie wciągać paliwo jak wielbłąd. Jeżdżąc delikatniej, niewiele tracimy na dynamice, na przeciętnej szybkości wcale, a spalanie wyraźnie spada. Szybko odzwyczaja od ruszania z piskiem (chociaż efekt jest pociągający).
~mister
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
mozecie wierzyc albo nie ale mi to auto w jezdzie mieszanej potrafi zejsc DO 10L LPG!!! jezdzac bardzo spokojnie. a tak zwyczajnie to 12-13 - mam sekwencje wiec biorac stosunek wielkosci silnika i calego auta to smiesznie nisko- jeden wielki pozytyw!!!
~Martinooss
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
I tutaj porazka. W miecie lato-13l, zima przy mrozie 18l, ale jesli stac cie na ten samochod to znaczy ze paliwo to nie problem.
~Grzeniu
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
Tutaj akurat zaskakująco nieźle, samochód jednak konstrukcyjnie prosty i łatwy w naprawie.
~Adam
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
Mało nie pali bez lpg by nie miał sensu Ale gaz mu nie szkodzi
~JCh
spala super masło 11l minimum 12,5 średnio miasto nieprzekroczył 15,6 zimą
~USA CAR FAN
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
no nie powiem pali sporo ale to w koncu spore auto mam mondeo V6 i pali tyle samo
Dodge Caravan IV Minivan