Lista ocen Citroen Xsara Picasso 1.6 HDi 90KM 66kW 2005-2010 (22) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~voidon@poczta.fm
Picasso 1.6 HDi 90KM 66kW
Skrzypiące okna, których ASO nie potrafiło jakoś w pełni zniwelować. Przez dwa lata wymieniłem tylko żarówki. Co ciekawe, żarówki w obu przednie reflektorach padły bardzo szybko. Po wymianie na komplet BOSCH problem już nie powrócił. Poza tym nie mam zastrzeżeń.
~Błażej
Picasso 1.6 HDi 90KM 66kW
Raz zaświeciło się Engine Fallout i kontrolka silnika po przejechaniu 200 kilometrów na mrozie -12 stopni. Na drugi dzień zgasła i tyle. Auto, którym jeżdżę miało urwany jeden zaczep przy górnej osłonie kolektora, która brzęczała. Poza tym nie było usterek.
~michal k
Picasso 1.6 HDi 90KM 66kW
Do 100 tys km nic się nie psuło, potem przy wymianie rozrządu jakieś plastiki przy turbo, ale w sumie za 800 PLN, zawieszenie fabryka, elektryka bez najmnejszych problemów.
~cez10@vp.pl
Picasso 1.6 HDi 90KM 66kW
Auto w wersji exclusive jest naprawdę ponadprzeciętne w swojej kategorii cenowej.Za te pieniądze można najwyżej kupić byle kombi w werscji \"golas\".Nie psuje się,nie trzeszczy
~GW29_wawa
Picasso 1.6 HDi 90KM 66kW
Dotychczas, tj. od nowości, tj. od pięciu lat, popsuły się i je wymieniono... żarówki! i to nie jedna, a w sumie to już było ich kilka :)
~GW
Picasso 1.6 HDi 90KM 66kW
Mam go dopiero drugi miesiąc, ale autem jeżdził od nowości mój ojciec i... ani złotówki na naprawy. Tylko przeglądy, płyny, filtry i paliwo.
~Rafał
Picasso 1.6 HDi 90KM 66kW
Urwał się bagnet od oleju - niezły badziew Lekkie kłopoty z elektryką a wymiana żarówki w dolnych halogenach to czysta poezja...
~Seb
Picasso 1.6 HDi 90KM 66kW
Praktycznie jak na przebieg 68000 km to BEZAWARYJNY ( jeden drobny element tylko wymieniony w zawieszeniu )
~maximus
Picasso 1.6 HDi 90KM 66kW
wytarte szczotki alternatora, wypracowany łącznik stabilizatora,
~Mario
Żadnej przez dwa lata i zrobieniy 30tys km