Lista ocen Citroen Xsara Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW 1999-2005 (176)

~W1983
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
Kupiłem ten samochód wbrew temu, ze wizualnie nigdy mi się nie podobał. Przekonał mnie jednak absolutnie fenomenalnym układem wnętrza i tym, że trafił mi się zadbany egzemplarz w niskiej cenie od prywatnego właściciela. Podstawowe zalety: - doskonała widoczność we wszystkich kierunkach - prosta budowa, tanie części, prosty silnik - 550l podstawowej przestrzeni bagażnika w aucie o długości zaledwie 425cm. - każdy tylny fotel osobno...
~+++
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
1.8 LPG. 2005 rok produkcji, 377 tys km na liczniku . + to co przekręcili handlarze. Swoją opinie piszę w 2024 roku po 9-ciu latach użytkowania i przejechaniu ponad 200 tys km. Samochód świetny, duży wygodny i bezawaryjny. Bardzo przyjemnmie i wygodnie się nim jedzi. JEŚLI NIE ZNAJDĘ NASTĘPCY TO CHYBA BĘDĘ NIM JEŹDZIL DALEJ.Na razie niemogę znaleć tak z zewnątrz kompaktowego a wśrodku tak obszernego auta na rynku. Większośc średnich SuVów typu...
~Radzio
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
Naprawdę fajny niedoceniony samochód,duży przestronny , spoko silnik, a i odpukać jak by co co to części tanie.Dobże że dałem namówić sie na citroena, nastepny też będzie citroen.
~Cromek
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
Bardzo dobry samochód dla dużej rodziny ewentualnie młodej pary lubiącej dalekie podróże i spanie w samochodzie. Bardzo pojemny, ze świetnie przemyślanymi schowkami. Spokojnie można wybrać się nim w długą trasę nawet jeśli ma zabrać 5 dorosłych osób. Wygodne i przemyślane wnętrze pozwala odbyć komfortową podróż bez obawy że coś niepotrzebnego lata po kabinie.
~Sylwester S.
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
Mimo że nigdy nie myślałem o zakupie tego samochodu to przez parę lat użytkowania bardzo go polubiłem (zakup okazyjny z tzw. "pewnej ręki"). Spełnia on funkcje "dziecio-wozu". Córka go uwielbia.
~teikoi@pro.onet.pl
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
Bardzo dobra jednostka napędowa, ale ... jeśli ktoś oczekuje sportowych wyczynów to tu ich nie znajdzie. Można przy 100km/h rozpocząć wyprzedzanie praktycznie nie redukując biegu, ale po wciśnięciu gazu trzeba te 2-3 sekundy odczekać jak silnik wejdzie na obroty. Przy niskich obrotach (ruszanie) zdarza się, że chce zabrać asfalt ze sobą. Ruszamy delikatnie. (Silnik)
~forestbanan
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
Duży wygodny samochód do podróżowania, ale najlepiej unikać autostrad, wtedy jest cicho i komfortowo. W miarę możliwości polecam diesla, bo benzyna za słaba na te gabaryty.
~Bartek
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
Jestem bardzo zadowolony. Przed tym samochodem miałem Nissana Almerę (od nowości) i uważam, że Citroen jest dużo lepszym samochodem. Porównywanie nie jest co prawda w pełni mozliwe, bo to inne kategorie, ale jestem bardzo zadowolony z zamiany (mimo, ze przesiadłem się na samochód uzywany)
~Greg jgma.krysiaki@neostrada.pl
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
Super rodzinne autko za niezłą cenę z rynku wtórnego. Sprawdziłem wszechstronnie jego przydatność do dalekich, rodzinnych eskapad. Bardzo wygodne dla kierowcy - rodzina również chwali długie trasy. Nie wychodzimy połamani. Silnik trochę za głośny i mógłby mniej palić. Elastyczność silnika pozostawia trochę do życzenia. Gdyby ten samochód zrobili Japończycy, to byłaby niepodważalna rewelacja: francuska uroda i ergonomia i japońska jakość i...
Dziennik kosztów dla Citroen Xsara Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
8,9
9,4
~maranatha59@o2.pl
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
jestem bardzo zadowolony, nawet chciałęm kupić zupełnie nowego pikusia/ fajne rabaty/ ale za moejgo chcieli mi dac w salonie tylko 20000 zł, musialbym dołozyc co najmniej 35-40 tyś? ale po co? za 30 tysiecy nawet jak sie c os popsuje to ...pól auta bym musial wynmieniać a nic rewelacyjnego w w wersji 2006 nie dostrzegłem?