Lista ocen Citroen Saxo (193) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 198 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Użytkownik1966
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Niczym o klasę wyżej nie wiem jak Francuzi to zrobili ale w saxo jest naprawdę dużo miejsca jak na klasę B i to z lat 90.
~dan
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
zycja za kierownicą - rewelacja. Sądząc po opinii znajomych z tyłu miejsca jest w sam raz, nie za dużo, ale także nie za mało.
~Piotrek
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
za kierownicą się siedzi doskonale. na dłuższych trasach nawet nie czuć, że się tyle siedzi. z tyłu dużo gorzej...
~Tomi
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
To jest mikrus i nie ma co oczekiwać cudów. Jak na to auto - ok. Cztery osoby niewielkiej postury mogą podróżować długo i daleko.
~Wojtek
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Z przodu jest o.k pod warunkiem ze nie masz 1.90 cm.Z tyłu już nie jest tak przestronnie ale to małe autko wiec czego oczekiwać.
~GG
Hatchback 1.1 i 54KM 40kW
Dużo miejsca z przodu z tyłu brak ochotnika do testowania. brak podłokietnika - wkurza nie wiadomo co robić z ręką.
~Kempen
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
z przodu jest ok (183cm 100 kg)brakuje mi podłokietnika. Jak z tyłu siedzi mój ojciec (165-100kg) to mi wbija swoje kolana w plecy.
~soloc
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Na taki mały samochodzik całkiem, całkiem. Znakomite fotele dla kierowcy i paseżera obok (wersja sx - 3 drz.)
~antytost
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Z przodu jest ok. Z tyłu nie jechałem... Miałem wcześniej 106 ´94 miała bardzo wygodną kanapę z tyłu. Ten pewnie też...

Usterki Citroen Saxo

Citroen Saxo – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Papież Dariusz
Hatchback 1.6 VTS 118KM 87kW
Autko jest niepozorne ale wewnątrz ma sporo miejsca z przodu jak i z tyłu. Bagażnik jak na tą klase aut jest duży(280l)