Lista ocen Citroen Jumpy I (16) - Silnik

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ja
Minivan 1.9 TD 90KM 66kW
silnik jak na diesla cichy, zaczyna być dokuczliwie słyszalny dopiero powyżej setki,bardzo dynamiczny-nieobciążone auto jest zrywne, błyskawicznie reaguje na depnięcie po gazie,turbosprężarka zamienia się w napęd rakietowy /mówimy o aucie dostawczym !/,i jednocześnie bardzo elastyczny -co się przydaje w ruchu miejskim ,nie trzeba za często zmieniać biegów
~fhukwiecien@interia.pl
Minivan 2.0 TD 94KM 69kW
Moim zdaniem jedna z największych zalet tego auta. Nie jest to samochód do wyścigów i 95KM/215nm w zupełności wystarczają. Doskonale ciągnie od dołu, nie ma takiej turbo dziury jak 1.9TDI. Na dodatek jest bardzo cichy (jak na diesel\'a), nie wprowadza całego samochodu w drgania. VMAX 150km/h (wersja LONG 1450kg).
~papi
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
Duży minus tego silnika to, że jest strasznie mulasty. Ciężko się nim wyprzedza. Jeżdżę dużo z ładunkiem ok 700-900 kg. Czyli w górnym zakresie a nawet podad to co można nim wozić. Spala ok7,5 l/100. Nie mogę narzekać na awaryjność . nie miałem żadnych usterek silnika
~saped
Minivan 2.0 TD 94KM 69kW
Silnik 2,0 hdi. Dość cicho pracuje, całkiem nieźle przyspiesza, nawet na piątym biegu.Osiągi na poziomie średniej osobówki, przy pełnym obciążeniu 95 KM wystarczy, ale szału niema.
~rysbak@onet.eu
Minivan 1.6 i 80KM 59kW
Silniczek za słaby przy 150 000 założyłem gaz po 10 000 uszczelka pod głowicą ,silnik fiata więc taniocha 600 zł i porobocie ,rozrząd do tago auta kosztował 40 zł pasek i rolka ,
~gd
Minivan 1.9 TD 90KM 66kW
silnik doładowany 1,9 litra. świetna jednostka pracująca w całej gamie samochodów francuskich. niezawodny i ekonomiczny.
~Rudy
Minivan 1.9 TD 90KM 66kW
Elastyczny i oszczędny - załadowany narzędziami i z drabinami na dachu spala średnio 7,5-8 l/100km.
~Emil
Minivan 2.0 TD 94KM 69kW
Samochodem zrobiłem 160000km, silnik bezobsługowy, cichy, dynamiczny nawet z ładunkiem.
~Sławomir Kulikowski
Minivan 2.0 TD 94KM 69kW
Silnik niemal doskonały, oprócz koła pasowego "głównego"-wymiana średnio co 85tys. km.
~rudy
Minivan 1.9 TD 90KM 66kW
Silnik elastyczny , wystarczający do normalnej jazdy tym autem.