Lista ocen Citroen C4 I Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW 2004-2008 (51) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotr.szczygiel@orange.pl
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
W lecie automatyczna klimatyzacja działa OK, chciaż nie mogłem znaleźć takiego ustawienia kratki wylotu powietrza aby wiało mi w okolice twarzy. Na początku funkcjonowania przykry zapach (przypomina ocet?!). Nie zauważyłem znaczącego wzrostu zużycia paliwa podczas używania klimatyzacji. Zobaczymy jak będzie zimą.
~Jacek Ś
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
Ogólnie rozwiązania nawiewów oceniam pozytywnie. Moi pasażerowie mają nawet nawiewy na nogi aczkolwiek jest spory mankament związany z klimą. W parne dni, a tym bardziej jeszcze w deszcz jeśli raz włączysz AC, to juz nie ma odwrotu, gdyż przy wyłaczeniu szyby mocno parują
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
Automatyczna klima dwie strefy-działa bez zarzutu, gdybym miał się czepiać to jedynie do tego że w trybie automatycznym zawsze działa AC, gdzie w innych markach jeżeli nie potrzeba klimatyzacji w danym momencie automat sam ją wyłącza.
~hwdp
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
jest ok ja trzeba jest ciepło jak ma byc zimno to i tak jest, nie robilem serwisu klimy ale jak przechodze z klimy na normalny nawiem to przez kilka minut jest okropny smrod nie mam pojecia skad..
~zzg
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
Posiadam auto z dwustrefową automatyczną klimatyzacją. Wszystko działa dobrze jednak trochę za słabe ogrzewanie dolnych partii (nóg) w stosunku do reszty. Gdyby nie ten problem byłaby 5.
~luk
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
Jak na razie nie ma problemów z parowaniem (co jest bolączką Opli - ciągle albo zaparowane albo za gorąco). Za to klima ciężko musi pracuować - chyba ze względu na przednią szybę.
~bart
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
Mocny punkt auta. Bardzo szybko się nagrzewa, klima dmucha i chłodzi aż miło. Wystarczy przejechać kilka minut i już czuć wyraźnie pożądany efekt.
~silwer
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
za krotko chyba, ale poki co dziala doskonale; klimatronik chlodzi jak sie chce, a i ogrzewanie i praca wentylatorka super i co wazne - proste w obsludze
~aniolek_MG
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
Klimatyzacja manualna jest średnio wydajna. Przy czarnym lakierze nadwozia i silnym nasłonecznieniu działa na granicy możliwości.
Dziennik kosztów dla Citroen C4 I Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
9,3
~Nortberg
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
Moglo by byc lepiej, w upalne dni wydaje sie ze moc chlodnicza jest zbyt mala, ale moze to tylko moje wrazenie
Citroen C4 I Hatchback