Lista ocen Citroen C4 I Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW 2004-2008 (53) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~luk
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
Potwierdzam - jest ich niemało. Zaczęło się od odbioru auta - plamy na desce rozdzielczej, kropla jakiegoś kleju na siedzeniu (wymienili poduszkę siedziska). Dobijające amortyzatory - wymienili. Swist w okolicach szyby bocznej - podobno jest to usterka fabryczna - za krótka jest jedna uszcelka... Błąd ze wskazaniem przeglądów - mimo kasowania błędów świeci się ciągle klucz... Odstawały dzrwi kierowcy - poprawili... Odpada czarna...
~Jacek Ś
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
Niezawodność?? To słowo nie istnieje. Już przy zakupie śmierdziało po wyłaczeniu klimy. Fotel kierowcy nie podnosił się - jedynie opuszczał. Tylne szyby na korbkę same się uchylały. Tapicerka tworzy zacieki nawet po spadnięciu kropli czystej wody. Poluzowana osłona wyświetlacza wielofunkcyjnego. Odbój tylnych drzwi uszkadza lakier (wer. 2004/2005). Klekotanie mocowania głośników z przodu. Nie zamocowana gasnica walająca się po aucie.
~zariach
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
Rozrusznik miał zwarcie, przepalało bezpiecznik przy rozruchu. 300zl za wymianę 2 śrubek przy nim. Mam też problem w duże mrozy, auto gdy jest zimne zapala po czym po kilkudziesięciu sekundach gaśnie i wtedy bardzo ciężko je odpalić. Przy tej usterce występuje też praca na 3 cylindrach. Nie wiadomo o co chodzi, i mimo że występuje rzadko to bardzo mnie denerwuje. Oprócz tego raczej spokój.
~Dracoon_87
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
No cóż, model jest nowy i w momencie zakupu posiadał liczne niedoróbki (2 razy wezwanie do serwisu na przegląd i darmową wymianę elementów np. układu kierowniczego oraz uszczelek w drzwiach, które były wadliwe i zimą po prostu nie dało sie otworzyć drzwi) I nie jest to wada mojego egzemplarza, z tymi problemami spotkało sie wielu użytkowników. Teraz jednak powinno być lepiej.
~sawieri
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
na drodze spisuje sie swietnie .... głupio sie przyznać miałem stłuczke :) no i nie powiem zeby coś wielkiego się stało corsa B która mnie uderzyła hmmm niektórzy by mogli próbować ją naprawiac ale uwierzcie mi to nie było co:) a mnie no cóż pęk plastik w nadkolu przednim i troszku wgnieciony próg ...nie nadarmo daja mu 5 gwiazdek w krasztestach
~piotr.szczygiel@orange.pl
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
W porównaniu do mojego poprzedniego Megane 1,4 - o klasę wyżej. Drobiazgi są owszem - np. wycierający się podłokietnik (mam nadzieję, że go wymienią), czy słabo trzymająca przegroda na bagaże. Zbyt czuły radar parkowania (przód) - będa musieli go wyregulować jeszcze raz. Generalnie jednak jestem zadowolony.
~andrzej
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
czasem szaleje konsola migaczy mimo równej pracy świateł na zewn.Może się spali i wtedy będzie diagnoza co się dzieje.Słyszalny jest też okresowy trzask z głośnika migaczy przy wyłączonym silniku-jakby miarowe spięcia?-też nie wiadomo co z tym robić.Może się spali to będzie diagnoza.
~Maniek
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
Piszczenie klocków hamulcowych podczas jazdy (po naciśnięciu hamulca przechodzi), piski po puszczenia sprzęgła - wyglada na połączenie skrzyni biegów z silnikiem lub przesunięcie się zawieszenia, zimą zacinały się zamki w drzwiach i sterowanie szybami.
~elephant1
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
Szyby przednie potrafią żyć swoim własnym życiem, po prostu albo działa albo nie ( kaprys taki ot co).Zasada taka żeby wybrać autko z mniejszym elektronicznym wypasem, mniej problemów.
~Róża
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
Poza akcjami serwisowymi ( pierwasza to czujnik temp. płynu chłodniczego , druga czujnik abs) kompletnie nic. Zmieniam tylko częsciej olej , filtry , plyny itd....
Citroen C4 I Hatchback