Lista ocen Citroen C4 I Hatchback (153) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 142 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Konrad
Hatchback 1.6 HDi 110KM 81kW
Z przodu jest naprawdę bardzo dużo miejsca. Ja mając 170m wzrostu naprawdę bardzo wygodnie mogę się rozsiąść, pasażer za mną również (nawet 185 cm wzrostu). Jeśli nikt z przodu nie odsunie się maksymalnie do tyłu, to pasażerowie na tylnej kanapie powinni mieć wystarczająco miejsca :) Z tyłu również jest miejsce na wsadzenie butów pod przednie fotele, ponieważ są one dosyć wysoko usadzone, dodatkowo są tam nawiewy na nogi (pod fotelami...
~Flanker
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
W tej klasie rewelacja! Z tyłu mogą spokojnie siedzieć trzy osoby. Z przodu ogrom miejsca. Deska i mocno pochyła przednia szyba dają poczucie wielkiej przestrzeni - nie spotkałem się z czymś takim w żadnym aucie tej klasy. Bagażnik mógłby być ciut większy, ale to drobiazg - zawsze jest jeszcze kabina czy bagażnik dachowy. Większy mógłby być tylko... C4 w sedanie albo C4 Picasso :)
~Bombiel
Hatchback 1.6 HDi 92KM 68kW
Kierowca ma dośc dużo miejsca jak na kompakta, ale przy odsuniętym mocno fotelu z tyłu nikt już nie siądzie. Druga kwestia to wsiadanie, wysocy muszą uważać na głowę bo łatwo uderzyć nią w dach przy wsiadaniu, trzeba się schylyc wsiadając. Bagażnik nie jest napewno oszałamiający, ale odpowiada wielkości w tej klasie.
~Puzonik
Hatchback 1.6 HDi 92KM 68kW
Z przodu doskonale, dużo miejsca i wygodne fotele, z tyłu trochę ciasno, mały bagażnik z małym otworem, nie łatwo coś dużego do niego zapakować. A i ważna sprawa, linia dachu i drzwi tak przebiega, że ciągle wszyscy zbijają głowę wsiadając i wysiadając, nawet ja mając go 6 lat tłukłem często głowę.
~bart
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
Z przodu jest ok jak na swój segment. Jestem wysoki i dość szeroki:) - i dla mnie miejsca jest wystarczająco. Z tyłu już szału nie ma jak mówią pasażerowie, ale do jakiejś tragedii też jeszcze daleko. Bagażnik niewielki, dla mnie wystarczający.
~Jels0n
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Jestem dużym chłopem, ponad 190cm, waga też nie mała. I nie dość że się mieszczę, ale jest mi bardzo wygodnie, zarówno z przodu, jak i za sobą z tyłu się mieszczę! Wydaje mi się że ten opis wystarczy wszystkim do oceny :)
~Radek
Hatchback 1.6 HDi 110KM 81kW
Jak na segment C, bardzo dużo miejsca w kabinie, zarówno z przodu jak i z tyłu, niestety kosztem bagażnika. 320 ltr nie wystarcza mi na wakacje. W bravce było odwrotnie mniej miejsca z tyłu ale bagażnik był większy o 60 ltr.
~Michał
Hatchback 2.0 HDi 138KM 101kW
Przestrzeń jest rewelacyjna, mam 188 cm i nigdy mi miejsca w niej nie brakło. Śmiało może konkurować pod względem ilości miejsca z samochodami duuużo większymi. Czułem większą przestrzeń z przodu niż w bmw serii 5 \'09.
~Tomek
Hatchback 2.0 HDi 138KM 101kW
Z przodu bardzo dobrze, siedzenia są miękkie i komfortowe. Z tylu już nie jest tak różowo co prawda na nogi jest wystarczająco dużo miejsca, jednak komfortowo będą podróżować dwie osoby. Ponadto tylna kanapa jest dość twarda
~Jacek Ś
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
Przestrzeni bardzo dużo i dobrze rozplanowanej. Miejsca w bród. Po kupnie zrobiłem test z największymi znajomymi. Ja średni 80kg i trzech wielkoludów po 160, 130 i 170kg. Ocenili, że lepiej jeździć C4 niż Mondeo kombi (2003).
Citroen C4 I Hatchback