Lista ocen Citroen C4 Picasso I (58) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Picasso 1.8 16V 125KM 92kW
Auto z rocznika 2007 kupiłem za 16 tys zł. Wiedziałem, że nie kupuje auta nowego wiec pewne dolegliwości były i się z tym pogodziłem . Np delikatnie skrzypiące plastiki w drzwiach. Wydaje mi się jednak, że dużo nie zapłaciłem za auto komfortowe. Jednak trochę na mechaników powydawałem. Razem z częściami i robocizną, przez te dwa lata wydałem przeszło 11 tys zł. Wiec tragedia :(
~drpepper@op.pl
Picasso 1.8 16V 125KM 92kW
Kupiłem auto za 73000 nowe z salonu. Wyposażenie SX Pack + Pakiet Bluetooth (rewelacja) składane i podświetlane lusterka zewn. Alarm itp. za te pieniądze w tej klasie u konkurencji z tymi pieniędzmi nie miałbym czego szukać. Bardzo dobra ocena awaryjności przez ADAC, nawet VW Touran wg nich jest bardziej awaryjny a to dodakowo podnosi atrakcyjnośc tego auta
~ZS
Picasso 2.0 HDi FAP 150KM 110kW
Jeśli Nie jesteś wymagającym kierowcą,podoba ci się sylwetka auta, masz dzieci i nie denerwują cię to że gdy wyjedziesz z salonu samochodem za kwotę około 100tyś zł i coś ci stuknie czy puknie na dziurach ,to że będziesz siedział jak na krześle i wygodnie wchodziła do auta (docenią to starsze osoby) to jest to auto dla ciebie!
~Kazimierz
Picasso 1.6 VTi 120KM 88kW
Wartość auta "leci na pysk". Po sześciu latach auto (zadbane, ze stosunkowo niskim przebiegiem) jest realnie warte 1/5 tego co za nie zapłaciłem! To sprzedający. A kupujący - za niewielkie pieniące można kupić ciekawy, dobrze wyposażony i często zadbany rodzinny samochód.
~Kantos
Picasso 1.8 16V 125KM 92kW
Za niecałe 40 tyś kupiliśmy 3 letnie auto ze stosunkowo niedużym udokumentowanym przebiegiem, z polskiego salonu, które w salonie kosztuje w tej wersji pewnie ponad 75 tyś. Alufelgi, pełne wyposażenie oprócz skóry. Jak dla mnie BOMBA!
~meniu
Picasso 1.8 16V 125KM 92kW
Jestem drugim właścicielem. 6-letnie auto z polskiego salonu w bardzo dobrym stanie, z pełną historią, książką, kompletem zimówek kosztowało mnie 29.000 PLN. Jestem zadowolony, auto warte tych pieniędzy.
~Waldek
Picasso 2.0 HDi FAP 150KM 110kW
Wydaje mi się,iż mimo bogatego wyposażenia jest jednak za drogi(ok.120 tys.zł).Biorąc pod uwagę klase tego pojazdu,jego rodzaj,parametry itd. cena ta moim zdaniem nie powinna być większa niż 90-95 tys.zł
~KenLee
Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Na papierze, patrząc na wyposażenie powinno być 5 gwiazdek, ale skoro połowa z tego nie działała jak powinna, to lepiej było by mieć "gołą", ale działającą wersję.
~Gienek
Picasso 1.8 16V 125KM 92kW
Przy normalnym użytkowaniu jako samochód rodzinny silnik 1,8 benzynowy ma swoje zalety i przy tym wcale nie jest paliwożery więc czy warto dopłacać do diesla przy tej cenie ropy.
~Jasiek
Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
W porównaniu z konkurencją (Ford C-max, Renault Scenic, Toyota Verso...) koszt zakupu raczej niski za bardzo udane auto (oczywiście nie pozbawione wad).