Lista ocen Citroen C4 Picasso I (20) - Karoseria

Na liście zabraknie 87 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Malmo
Picasso 1.6 VTi 120KM 88kW
a tu też niespodzianki maska alu, błotniki przednie plastyk słaby się wygina i pęka, słupki po bokach przedniej szyby a raczej nakładki z niewiadomych powodów rdzewieją, purchle a podobno są ameliniowe :) a rdzewieją.. patrz ci los.. to wada tych samochodów... wystarczy wejść na forum...
~Pablo
Picasso 1.6 HDi FAP 112KM 82kW
Błotniki z przodu plastikowe , klapa bagażnika aluminiowa - tak ze nie ma problemu z rdzą. Czasem widzę te modele z takimi jakby " bąblami" na klapie przedniego bagażnika, ale to jakiś problem z malowaniem musiał być, bo jest to aluminium.
~Shrekon
Picasso 2.0 16V 140KM 103kW
Jak na razie nie zauważyłem ognisk rdzy ani na budzie, ani od spodu. Wszystko ładnie spasowane. Jak na swój wiek uważam że linia może się podobać, aczkolwiek o gustach się nie dyskutuje
~Jasiek
Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Jeśli chodzi o stylistykę, to kwestia gustu. Mi się podoba i chyba nie starzeje się źle. Problematyczny może być przedni bardzo długi zwis. Po 12 latach brak problemów z korozją.
~multijet
Picasso 1.8 16V 125KM 92kW
Ocynk jest na plus, delikatny lakier na minus ale potraktowany woskiem ładnie oddaje odcień. Mam czarny akryl kolor
~Piotr
Picasso 1.8 16V 125KM 92kW
Blacha ocynk także pomimo wieku auta, żadnych baboli nie widziałem. Lakier nie płowiał. Przy dobrej polerce, auto wygląda jak nowe
~cycu2007
Picasso 1.6 VTi 120KM 88kW
Czarny lakier łapie wszystko, każdy brud, rysę, drzwi obite tak samo jak maska, a do tego trzeba często woskować bo się robi szarawo.
~casiomaniak2
Picasso 1.6 HDi FAP 112KM 82kW
Piękne auto, po 5 latach w dalszym ciągu się nim zachwycam i ciągle chce mi się go naprawiać ;)
~Tiel89
Picasso 1.8 16V 125KM 92kW
Zależy jak użytkowany był samochód , zdążaja się małe bąbelki, szczególnie w okolicach nadkoli tylnych.
Dziennik kosztów dla Citroen C4 Picasso I
7,1
11,2
~Tomasz
Picasso 1.6 HDi 109KM 80kW
Gnijący próg od kierowcy, mimo ocynkowania kiepsko wygląda...