Oceny Citroen C4 Cactus Crossover Facelifting

Najnowsze oceny Citroen C4 Cactus Crossover Facelifting

4,1
~Tomek
Crossover Facelifting 1.2 PureTech 110KM 81kW
Daje 5 gwiazdek, bo auto idealnie spełnia moje wymagania. Jest to niewielki kompakt, z charakterem i wygodą auta klasy średniej. Do miasta super, trasy po 1000km też dobrze, a na wakacyjny wyjazd z rodziną to raczej w zestawie 2+1. Jeśli macie większą rodzinę to przyda się bagażnik dachowy.
3,6
~MateuszPCT
Crossover Facelifting 1.2 PureTech 110KM 81kW
Auto conajmniej średnie, system multimedialny mało intuicyjny, okropne sterowanie nawiewami z panelu dotykowego, zawieszenie strasznie miękkie, zestaw głośnomówiący straszny, osoba do której dzwonimy nas nie słyszy. Spalanie katastrofa... Na plus jedynie wygląd i dość dobra widoczność, duże lusterka, kamera cofania.
~Dariusz
Crossover Facelifting 1.2 PureTech 110KM 81kW
Do tej pory jeździłem autami z silnikami wolnossącymi. Szukając auta,raczej nie brałem pod uwagę silnika z turbo. Byłem na jazdach próbnych fiata Tipo i hyundaia i 30 i Focusa(wolnossące). I znalazłem się w citroenie, jazda próbna i już wiedziałem ze to będzie moje auto. Nie ma aut idealnych każde ma wady i słabsze strony nawet te za dużo większą kasę. Po przejechaniu 10000 kilometrów jestem zadowolony :)
~Tomek
Crossover Facelifting 1.2 PureTech 110KM 81kW
Niezły, ale sterowanie wszystkim z poziomu tableta na desce to zły pomysł, szczególnie kiedy jadąc chcesz np. zmienić siłe nawiewu klimatyzacji czy temp.
~chlopak
Crossover Facelifting 1.2 PureTech 110KM 81kW
Samochód super - jeźdzli nim głównie żona, ale bardzo chętnie do niego wsiadam na krótsze trasy. Uwielbiam minę kierowców w "audiku TDI" podczas ruszania spod świateł :D Oglądam ją w tylnym lusterku.
3,6
~Starabiurwa
Crossover Facelifting 1.2 PureTech 110KM 81kW
Bardzo konkurencyjna propozycja, dla większości „kompaktów” na rynku.
Dziennik kosztów dla Citroen C4 Cactus Crossover Facelifting
6,7
~Piotr K.
Crossover Facelifting 1.2 PureTech 131KM 96kW
Nietypowe, rewelacyjne auto dla ludzi myślących, bardzo korzystna relacja jakość/cena. Komfort to słowo klucz.
~Tomek_K
Crossover Facelifting 1.2 PureTech 131KM 96kW
Zdecydowanie samochód dla osób ceniacych komfort jazdy.
~Dw
Citroen C4 Cactus Crossover Facelifting