Lista ocen Citroen C3 Picasso (53) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~cziw@op.pl
Picasso 1.6 HDI 92KM 68kW
Projekt samochodu,jego konstrukcja nie budzi moich zastrzezen.Eksploatuje samochod 2 lata i wystapily nastepujace usterki. W czasie gwarancji:wymiana koncowki drazka,wypadajaca oprawka zarowki oswietlajaca tzw.barek-usterke usunieto,b.ciezko zamykajace sie drzwi bagaznika (zle dzialajace silowniki)nie naprawiono i nie uznano doprowadzilo to do obrywania sie plastikowych kolkow trzymajacych plastikowa oslone drzwi w ktorej sa uchwyty do...
~Polak Mały
Picasso 1.6 HDI 92KM 68kW
Uszkodzona klamka drzwi od nowości, pojawiające się "świerszcze", nierówna wysokość drzwi, niechlujne okleinowanie słupków drzwi, pojawiające się plamy na wewnętrznych szkłach reflektorów. Producent ma duży potencjał do doskonalenia "szczegółów" i poprawy kontroli jakości montażu w fabryce (na Słowacji - bo tam składane są C3 Picasso).
~piwko2006
Picasso 1.4 95KM 70kW
Mój egzemplarz kupiłem gdy miał 83kkm na liczniku. Minął rok i mam 104kkm. Przez ten czas pojawił się wyciek na pompie wody, która z tego powodu została wymieniona. Na samym początku musiałem wymienić sworzeń wahacza i drążek, które zostały uszkodzone przy kolizji poprzedniego właściciela. Ponadto nic innego się nie popsuło.
~Krzysztof
Picasso 1.6 HDI FAP 110KM 81kW
mam ten samochód dopiero miesiąc,przejechane ok 4200 km i nie jest to auto służbowe tylko prywatne.Trochę denerwują mnie delikatne trzaski spod zestawu licznik,kontrolki słyszalne na nierównej nawierzchni(niestety polskie drogi).W momencie gaszenia silnika słychać brzęk spod maski.DO kontroli w ASO.
~piwko2006
Picasso 1.4 95KM 70kW
Ciężko cokolwiek mi powiedzieć na ten temat, ponieważ zrobiłem dopiero kilkaset kilometrów. Na razie wszystko działa jak trzeba. Wymieniłem po zakupie sworzeń wahacza, który był zużyty - przebieg 83400 kilometrów.
~Jazon
Picasso 1.4 95KM 70kW
źle domykają się tylne drzwi ale może to przy przeglądzie wyregulują,skomplikowane przestawianie zegara z menu radia dalej mam czas zimowy bo nie mam czasu przynieść książki obsługi żeby to zrobić
~Piotr
Picasso 1.4 95KM 70kW
Z mniejszych usterek przez trzy lata zdarzyła się tylko jedna - puściła podstawa od filtra oleju. Naprawa kosztowała ok 100 zł. Do kitu wymienia się wycieraczki.
~Andree
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
16 miesięcy i 19,5 tys. km odpukać bezawaryjnie (w ramach gwarancji wymieniałem tylko kierunek boczny - kilka zł na allegro - do którego dostawała się wilgoć).
~lepszy_model
Picasso 1.4 95KM 70kW
Poki co bez uwag. Kokpit przy jezdzie po dziurach potrafi czasem nieprzyjemnie skrzypiec co moze nie jest awaria, ale mnie troche denerwuje.
~cziw@op.pl
Picasso 1.6 HDI 92KM 68kW
Uporczywe wypadanie lampki oswietlenia tylnego stolika w oparciu siedzenia oraz otwieranie sie samego stolika.Bardzo uciazliwy drobiazg.