Oceny Citroen Berlingo III Osobowy M 1.2 PureTech 110KM 81kW od 2018

Citroen Berlingo III Osobowy M 1.2 PureTech 110KM 81kW od 2018 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Citroen Berlingo III Osobowy M 1.2 PureTech 110KM 81kW od 2018

3,6
~Marek Kamiński
Osobowy M 1.2 PureTech 110KM 81kW
Auto na 4 z minusem. Pierwsza ocena wystawiona kilka miesięcy temu po 2 tys.km. była drobną radą dla kupujących. Teraz po 15tys.km mam więcej uwag. Wszystko co wcześniej uznałem za pozytywy się nie zmienia. Komfort jazdy, cisza, pakowność, praktyczność to zalety za które warto auto kupić. Natomiast słabiutki lakier, skrzynia biegów działająca raz lepiej raz gorzej, odpadające odbojniki w drzwiach i klimatyzacja wariująca przy dużych...
~Darecki83
Osobowy M 1.2 PureTech 110KM 81kW
Witajcie, zacznę od tego że nie jest to mój pierwszy nowy "salonowy" samochód więc w mojej opinii nie będzie "szału na nowe auto". Ponieważ powiększyła nam się rodzina do czterech osób (plus pies) postanowiliśmy wymienić naszą KIA na coś większego. Testowaliśmy KIA Ceed w kombi, Sportage, Tipo kombi, Hondę, Forda i jeszcze z kilka innych marek - kierując się między SUV'mi a kombi. Byliśmy zdecydowani na Sportage ale przez przypadek - jeszcze...
~pawziu
Osobowy M 1.2 PureTech 110KM 81kW
Świetne auto, doskonale spełnia swoje zadanie - jazda jest komfortowa, miejsca w środku jest mnóstwo, ogrom schowków i moim zdaniem cena jest uczciwa. Nie znalazłem nic lepszego w cenie do 80 tys. Używam go głównie w trasie, często autostrady i ekspresówki. Przesiadłem się z Citroena C5 z zawieszeniem hydro. Opinia po 5tys. km, zaktualizuję ją po ok. 15tys.
~Milosz
Osobowy M 1.2 PureTech 110KM 81kW
Auto kupione ze względu na powiększająca się rodzine. Trzy pełno wymiarowe siedzenia z tylu wyposażone w isofix. Wielki bagażnik bezproblemowo mieszczący dwa wózki dziecięce w tym jeden dla bliźniąt i wiele więcej!! Dach panoramiczny z oświetleniem kameralnym robi robotę!
~Marek Kamiński
Osobowy M 1.2 PureTech 110KM 81kW
Przejechałem dopiero tysiaka, ale postanowiłem już wstawić pierwszą opinię, ponieważ sam szukając opinii chcąc podjąć decyzję o zakupie jakiejś marki nie mogłem wiele znaleźć o nowym berlingo. Jak za taką cenę auto tej wielkości póki co ok.
3,2
~Boroch
Osobowy M 1.2 PureTech 110KM 81kW
Auto ładne, fajnie się prowadzi, dobra widoczność i klimatyzacja. Byłoby ok, niestety, ilość usterek (2 drobne i 2 poważne na 10 miesięcy użytkowania) znacznie obniżają ocenę nowego Berlingo.

Citroen Berlingo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Jd.on
Osobowy M 1.2 PureTech 110KM 81kW
Za słaby. W mieście ok. Za to trasy to nie jest jego dobra strona. Brakuje mu mocy. Trzeba wachlować biegami żeby jechał. (Silnik)
Citroen Berlingo III Osobowy M