Oceny Audi Q7 II SQ7 Facelifting

Oceny Audi Q7 II SQ7 Facelifting – wybierz silnik

Najnowsze oceny Audi Q7 II SQ7 Facelifting

~Pablo Hiro
SQ7 Facelifting 4.0 TFSI 507KM 373kW
Dla mnie spełnienie marzeń. 6-osobowa rodzina jedzie cicho i spokojnie z rowerami na haku i kufrem na dachu - pojemne rodzinne auto. Jadę do pracy - spokojny bulgocący V8. Podjeżdżam pod spotkanie biznesowe - prestiżowy suv. Budzi się dzieciak i chcę chwilę poczuć adrenaliny - sportowe auto. Wszystkie opcje oczywiście dopasowane do ustawień cicho miękko lekko, albo głośno agresywnie i sztywno, lub pomiędzy kilka opcji. Do całości po prostu...
~Użytkownik
SQ7 Facelifting 4.0 TFSI 507KM 373kW
Ogólnie wrażenia z jazdy są dobre, choć usterki oraz awarie które miały miejsce sprawiły, że straciłem zaufanie do marki AUDI!! ...to już nie jest ta marka jaką do tej pory znaliśmy. Samochód nie jest wart tych wszystkich wizyt w serwisie!! Jakość wykonania również przeciętna!
3,4
~Jacek
SQ7 Facelifting 4.0 TDI 435KM 320kW
Jednym słowem auto tragedia. Silnik ma mnóstwo wyciekow po przebiegu 50.000km. Główne problemy tego auta to EGR i Adblue. Nie polecam auto nie warte tych pieniędzy. Chyba ze względu na problemy tego diesla Audi przestało go montować w SQ7 i montuje już wyłącznie benzynę.
~Tomasz ADAC
SQ7 Facelifting 4.0 TFSI 507KM 373kW
Niestety, to moje piąte ale i ostatnie audi. Widać golym okiem tanioche. To już nie to audi sprzed kilku lat
~Tomasz ADAC
Audi Q7 II SQ7 Facelifting