Lista ocen Audi A5 II (14) - Widoczność

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MOBY
S5 Sportback 3.0 TFSI 354KM 260kW
Widoczność bardzo dobra; duże lusterka i dobry widok do tyłu. Kamera 3D z widokiem z góry i z funkcją ruchu poprzecznego działają rewelacyjnie. Ostrzeżenie o samochodzie w martwym polu działa doskonale, a jego sygnalizacja dużą, pomarańczową lampką na wewnętrznej stronie lusterka jest czytelne nawet w bardzo słoneczny dzień. Światła Matrix LED to bajka przy jeździe w nocy. Włączasz długie i nie musisz ich ciągle przełączać.
~Andrzej W-wa
Sportback 2.0 TDI 190KM 140kW
Drobne uwagi przeszkadzające jedynie w ruchu miejskim. Lusterko wsteczne przy moim średnim wzroście jedyne (176cm) jednak trochę za nisko i zabiera troszeczkę widoczności. Przydał by się też szklany dach jak w Arteonie (patrząc z zewnątrz nie koniecznie przesuwany)
~Cortes
Sportback Facelifting 2.0 35 TDI 163KM 120kW
Jest dobrze … dla mnie najważniejsze to przedni słupek … nie zasłania mi tego co chce widzieć. Fajnie jakby na tylnej szybie była wycieraczka. Ale nie ma i często w deszcz widzę głownie szybę a nie to co za nią.
~kornik
Sportback 2.0 TFSI 190KM 140kW
Małe lusterka wsteczne, Tylna szyba pod dużym kątem. Wziąłem kamerę cofania i w moim przypadku to było zbawienne. Dodatkowo, jeżeli weźmiemy asystenta parkowania mamy dodatkowe czujniki boczne, które również ułatwiają parkowanie.
~Góralik
Sportback 2.0 TDI 190KM 140kW
Z przodu widać wszystko co trzeba z tyłu też nie jest najgorzej kamery oraz system przeciwdziałaniu kolizjom powoduje że czujemy się pewnie że w nic nie wjedziemy a nawet jak nie wciśniemy hamulca to samochód zrobi to za nas
~Piotr
Sportback 2.0 TFSI 190KM 140kW
Szyba tylna mocno opada, ale ja nie widzę jakiegoś specjalnego pogorszenia do poprzedniego kombiaka. Lusterka boczne oraz systemy pokazujące przeszkody z przodu, tyłu i boków bardzo pomagają. Nie brałem kamery cofania.
~Mr T
Sportback 2.0 TFSI 252KM 185kW
Dla wysokiej osoby cięzko sie przestawić na mocno pochyłą szybe i masywne lusterko centralne. za to lusterka boczne maja kształt i połozenie (na drzwiach a nie na słupkach) które praktycznie eliminuje występowanie martwego punktu
~Kacper
Sportback 3.0 TDI 286KM 210kW
Szału nie ma. Jednak coś za coś. Dobra widoczność to w Vanach, SUVach, autobusach. Tutaj tego nie znajdziesz.
~skalu
Sportback 2.0 TDI 190KM 140kW
Widoczność bardzo dobra, siedzi się dosyć nisko jednak da się podwyższyć siedzenie.
Dziennik kosztów dla Audi A5 II
9,5
~MARUNIO
Sportback 1.4 TFSI 150KM 110kW
mimo małych szyb i niskiej pozycji wszystko ok