Lista ocen Audi A5 II (13) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~skalu
Sportback 2.0 TDI 190KM 140kW
mam 175cm, miejsca nie brakuje. bez problemu da się zainstalować fotelik z bazą. 4 osoby podróżują bardzo komfortowo. Jeśli chodzi o 5 pasażerów to na tylnej kanapie raczej 3 dzieciaków. Nad głową z przodu miejsca nie brakuje z tyłu wyżsi pasażerowie mogą mieć większy problem ze względu na opadająca linie dachu.
~MOBY
S5 Sportback 3.0 TFSI 354KM 260kW
Miejsca z tyłu jest dość nawet przy sporym przesunięciu foteli przednich do tyłu. Jak na tę wielkość samochodu BARDZO DOBRZE. Bagażnik w wersji Sportback jest pojemny i funkcjonalny, z łatwym dostępem. Automatyczna klapa bagażnika bardzo przydatna.
~Mr T
Sportback 2.0 TFSI 252KM 185kW
miejsce z przodu super - z tyłu tez, ale wiadomo że to coupe tylko z 5 drzwiami wiec nie ma sie co spodziewać rewelacji. Siedzienia są osadzone nisko i głęboko ale można je również wyregulowac - tylko wtedy ludzie pow 185 cm będą rozbijać głowę :)
~Cortes
Sportback Facelifting 2.0 35 TDI 163KM 120kW
Chciałem mniejsze auto - bardziej kompaktowe więc mam. Po kilku ostatnich moich większych autach będę potrzebował chwili żeby się przyzwyczaić - ale jest ok, podoba mi się. Miejsca mi wystarcza przy moim 186cm.
~Kacper
Sportback 3.0 TDI 286KM 210kW
Przez chwile woziłem tym dwoje dzieci a i nawet pojechałem na wakacje. Trochę śmiesznie a trochę strasznie. Bez bagażnika dachowego ani rusz. Jednak nasi rodzicie jeździli maluchami i też wszędzie dojechaliśmy.
~Waldemar
Sportback 2.0 TDI 190KM 140kW
przestrzeń jest wystarczająca nawet na długie podróze. Najdalej byłem w Chorwacji, ale tylko w 3 osoby i nie odczułem żadnego dyskomfortu - wszystko jak należy. Niemniej nie jest to przestrzen A6, czy tez taczkowozu X5 :)
~Piotr
Sportback 2.0 TFSI 190KM 140kW
Wydaje się, że ma mało miejsca z tyłu, ale ma naprawdę dużo, bo siedzi się dość głęboko i nisko. Nie jest to samochód dla 5 osób. Bagażnik 480 litrów jak w kombiaku.
~Góralik
Sportback 2.0 TDI 190KM 140kW
Jak na ten rodzaj samochodu jest wszystko tak jak należy niemniej żeby było komfortowo nie mogą to być osoby zbyt duże lub grube wtedy jest auto mini.
~Mike
Sportback Facelifting 2.0 40 TFSI 204KM 150kW
Z przodu 5/5. Z tyłu będą podróżowały komfortowo osoby ze wzrostem poniżej powiedzmy 1.80m.
~Patrizio017
Sportback 2.0 TDI 190KM 140kW
Jak na linię nie jest źle. Z tyłu mało miejsca na głowy pasażerów. Bagażnik foremny.