Lista ocen Audi A5 8T (19)

~Maciej
Coupe 2.0 TFSI 211KM 155kW
Auto ogólnie bardzo fajne. Bardzo ładna linia nadwozia, jedno z ładniejszych coupe. Silnik bardzo dynamiczny, a jeżdziłem naprawde wieloma samochodami. Przyjemny w jeździe ale niestety drogi w utrzymaniu. Bardzo wrażliwy silnik - musi być w extra stanie a i tak coś bedzie trzeba robić. Łańcuch, a własciwie łańcuszek rozrzadu do wymiany max przy 190 tys. Mi przy tym przebiegu sie naciagnal i stanal, na szczescie nie odpalil juz i nie pokrzywił...
~Bartek
Coupe 2.0 TFSI 211KM 155kW
Auto z USA. 2.0tfsi 2011r. ze skrzynią tiptronic 8biegów (zf8hp) i napędem quattro. Skrzynia działa fajniej, w moim odczuciu, od tej samej skrzyni w bmw 430i. Może pracować miekko i zmieniać biegi jak rozgrzany nóż wchodzący w masło lub zmieniać je szybko jak skrzynie dwusprzęgłowe. Tryb "S" skrzyni nie sprawia, że auto magicznym sposobem staje się szybsze. Jest po prostu zawsze gotowe do akcji. Ma bardziej czuły (a wręcz przeczulony) pedał...
2,9
~driver
Sportback 2.0 TFSI 211KM 155kW
Auto aspiruje do klasy premium, natomiast jest awaryjne, zrobione ze średniej jakości materiałów. Nie polecam ! Za taką cenę wymaga się doskonałej jakości a średniactwa.
~Kajetan
Coupe 2.0 TFSI 211KM 155kW
Autko idealne dla pary bez dzieci lub singla- mężczyzny. Autko piękne, doskonale jeżdżące oraz bez paru drobiazgów wręcz idealne.
~Krzysztof Zahel
Sportback 2.0 TFSI 211KM 155kW
praca przyspieszenie hałas - perfekcyjne ale... dolewam litr oleju na 2000 km i to ponoć normalne w tym silniku ale dla mnie to duża wada. (Silnik)
~brx
Sportback 2.0 TFSI 211KM 155kW
Silnik z automatem i quattro sprawuje się bardzo fajnie i jak na tę pojemność dobre spalanie. (Silnik)
~DAGUŚ
Sportback 2.0 TFSI 211KM 155kW
śWIETNY SILNIK AUTO PRZYSPIESZA REWELACYJNIE, JEST CICHUTKO W ŚRODKU (Silnik)
~fan
Coupe Facelifting 2.0 TFSI 211KM 155kW
Miałem kilka innych coupe i ten jest tak samo świetny jak poprzednie, ma za to wiecej bajerów i naped 4x4.
~wurger
Coupe 2.0 TFSI 211KM 155kW
Dynamiczny i oszczędny. Uwaga na 2.0TFSI do 2011 roku lubiały brać sporo oleju, Pełna naprawa w ASO (tzw. Stage 2) ponad 10 tysięcy. (Silnik)
~Dawid
Coupe 2.0 TFSI 211KM 155kW
Wada - spalanie oleju, trzeba poprawić konstruktorów we własnym zakresie, a to niestety kosztuje. (Silnik)