Ocena kierowcy - Audi A4 B5 Sedan

waldek, 13 lat temu
Silnik 1.9 TDI quattro 116KM 85kW
Rok produkcji 2000
Audi A4 B5 Sedan 1.9 TDI quattro 116KM 85kW 2000 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : jak wszyscy stękają że drogie i się psuje to ja naprawdę nie narzekam
Polecam ten samochód i jak słyszę że się zawieszenie psuje to mnie śmieszy . Ale może ja fruwam a nie jeżdżę a może delikatnie przez torowiska przejeżdżam ??? Mam wrażenie że niektóry właściciel samochodu to i by czołg zajeździłe zawieszenie drogie
Jeżdżę A4 już trzeci rok i na moje spostrzeżenie jest to samochód bardzo dobry . Jak słyszę że ciągle się wymienia zawieszenie to jestem aż zdziwiony . Przejechałem po naszych polskich drogach moją a4 około 45tyś i wymieniłem jeden drążek w zawieszeniu to chyba nie aż tak dużo ? Prowadzenie jest wyśmienite silnik bardzo ładnie ciągnie nie ma problemu z wyprzedzaniem i nie ma obaw że się nie zdąży . Te 115 km to w sam raz jest wyjątkowo oszczędny na trasie trzeba naprawdę się starać i ostro jechać aby spalił powyżej 7l paliwa na 100km. Wykończenie wnętrza też jest super i po mimo tych 11lat które już prawie ma nie widać zużycia . Z tego co widzę jest to samochód na naprawdę długie lata i godny polecenia . Jest jedno ale jak Ktoś ma 15tyś zł na samochód i zarabia 1500zł to niech sobie odpuści ponieważ będzie stękał że rozrząd drogi . Fakt rozrzad i wymiana oleju to własnie około 1300zł ale to jest Audi . Komplet hamulców z wymiana tez 1000zł . Mnie akurat na to stać i nie marudze tylko się cieszę z jazdy .
precyzyjna jest bardzo , każdy bieg wchodzi jak w masełko
rewelacja wspaniale trzyma się drogi i na górskich serpentynach to tylko marzenie jak wchodzi w zakrety . jedyną wadą to samochód lubi naprawdę porządne drogi ponieważ po nierównościach to aż żal jeździć
nie można narzekać
przy deszczowej pogodzie trzeba właczyć klimatyzację lubia parować szyby
w przodzie jest wystarczająco natomiast w tyle troszkę brakuje miejsca . ale za to ma duzy bagażnik i ładna linię nadwozia
dobre przy dużej szybkosci powyżej 180 km/h jest trochę głośno
spalanie jest symboliczne , przy delikatnej jeździe w mieście spala poniżej 7lna 100km i to zimą !!!!!
Audi się ceni to fakt . Ale wolę 8 letnie a niżeli jakiegoś nowego fiata . Ponieważ prestiż większy i naprawy mniejsze pomimo lat które samochód posiada.
Nigdy mnie nie zawiódł
BRAK !!!!!!!!!!!!!!!!