Ocena kierowcy - Audi A4 B5 Sedan

markas3@o2.pl, 15 lat temu
Silnik 1.9 TDI 110KM 81kW
Rok produkcji 1996
Audi A4 B5 Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Inne : wszytko jest super trafilem na super wersje audi a4 TDi 110KM klimatronik,el.szyberdach, el.szyby, el.lusterka,alarm,c.zamek, komputer, tempomat,airbag, alufelgi 16\",fotele profilowane - podgrzewane, halogeny , poprostu s-line wersja jestem ustatysfakcjonowany z tego auta cud malina . :)
Układ elektryczny : imobiliser czasami nie czyta dobrze
Zawieszenie : przednie zawieszenie typowe na naszych drogach , ceny na naszą kieszeń już
SUPER!!!
siniczek pracuje super jak trzeba bez problemu 210KM/h pojedzie
skrzynia super chodzi , choć czasami nie chce mi wskoczyc wsteczny bieg ale przy tym przebiegu to chyba normane :)
super sie prowadzi , wymieniłem zawieszenie przednie nawet nie drogo mnie to przyszlo komplet wahaczy za 500 zł z gwarancja nie ma sensu inwestowac w droższe bo i tak przez dwa lata sie cos wybije nawet w droższym ,
jak dla mnie super na wszystkie strony
bez problemu
wersja s-line dobrze wyprofilowane fotele , podgrzewane z podłokietnikiem , z tylu moglo by być troszke wiecej miejsca , ale niech sie o to martwią pasażerowie siedzący z tylu. ja tam nie siedze hehe
mogło by być troszke ciszej przy wiekszych predkościach do 150-160 jest dobrze nie trzeba krzyczec do pasażęra jeszcze
spalanie na trasie ok 4,3-4,5 L/100km przy predkości ok 100km/h , powyżej 5,5 przy ok 140-150 km , w mieście do 5,7 l/100 km , naprawde super :)
marka audi ceni sie nawet starsze modele , moje zdanie waro wydać pieniądze i cieszyć sie jazdą i małą awaryjnością auta, trudno znależć auto w dobrym stanie i bezwypadkowe ale warto sie pomęczyć , polecam nastepne też bedzie audi
ostatnio imobiliser sie odzywa czasami nie chce odpalić odrazu
zadnych poważnych usterek , na bieżąco trzeba wszytko wymieniac i nie ma problemow z tym potem.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 110KM 81kW [l/100km]

5,7