Lista ocen Audi A3 8L Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW 1996-2001 (24) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KOMODO
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Ciesze się że w tym przypadku szyby mi nie parują. (W Fiacie to była udręka) Dlatego ten test audi zdaje na 5, lecz w chłodzeniu wnętrza klimatyzacją jest już znacznie gorzej. Fiacik chłodził tak że było mi aż zimno, a audi po prostu zmniejsza temperaturę do takiej w której nie będziemy się pocić (dla niektórych to zapewne wystarczy)
~martyna
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
wymienialam wiatrak bo pan w aso powiedział ze w audi sie psuja nie długo po wymianie witraka zaczela szwankowac klimatyzacja zaczeli cos naprawiac i okazało sie ze znowu sie popsuł wiatrak który juz wczesniej wymienili i tak w kółko macieju
~fabio33@wp.pl
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
wentylacja w audi a3 jest dobra: wywietrzniki na przednia szybe, szybko ja odparowuja poczen takze.w audi a4 byly problemy z odparowaniem szyb ale to przez to iz byla szersza i szyba miala wieksza powierzchnie w stosunku do wentylatora...
~Maciekwo262
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Climatronic - to daje rewelację w tego typu aucie. Szybkie nagrzewanie wnętrza, Automatyczny nadmuch zwiększający się lub zmniejszający przy uzyskiwaniu temparatuty ustawionej na wyświetlaczu.
~czarli8
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Z klimą i ogrzewaniem nie ma tak dobrze jak w nowszych autach ale wg mnie wystarczy. Co do wentylacji: przy deszczu lub jak wieziesz 2-3 osoby po piwkach szyby strasznie parują.
~jamjestluki
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
po przejechaniu 4-5 km w chłodne dni powoli zaczyna lecieć ciepełko, wiadomo, że to diesel mimo wszystko w srogie mrozy dopiero po 10 - 15 km robi sie ciepło
~******
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
latem klima chłodzi doskonale lecz zimą ciężko ustalić odpowiednią temperaturę - mogli troche popracować nad klimatronikiem
~mumu
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Dobry nadmuch,podgrzewane fotele to rewelka, 2 minuty i ciepło się robi w pewnym miejscu.
~Dyzio
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
podgrzewane siedzenia są mega plusem-nawet latem używam, gdy mi dupka po kąpieli w jeziorku zmarznie
~Wasielewski
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Mam Climatronic i jestem bardzo zadowolony,zero parowanie w deszczowa pogode,co rowniez jest bardzo wazne!!!
Audi A3 8L Hatchback