Lista ocen Audi A3 8L Hatchback (241) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 391 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Daniel
Hatchback 1.8 20V 125KM 92kW
obalam mit, że audi a3 to droższa wersja golfa. to nie prawda. jest to zupełnie inne auto, które z golfem nie ma nic wspólnego. oczywiście producent zadbał o to, by nie zapomnieć, iż jest to auto z grupy VW, ale to tylko drobiazgi. ogólnie jakość wykonia jest na poziomie audi. dbałość o szczegóły i dopracowanie jest na najwyszym poziomie. zdecydowanie widać różnicę w stosunku do tańszych kompaktów. co warto podkreślić - materiały użyte do...
~Marjano94
Hatchback 1.8 T 150KM 110kW
Cóż samochód w zakupie nie należy do najtańszych. Za a3 po lifcie w dobrej wersji, z autentycznym przebiegiem, niebite i serwisowane, szczególnie w 1.8t AUM trzeba zapłacić w okolicach 15 tys zł i więcej(i w cale nie przesadzam, a3 za 9 tys. Z rzekomym przebiegiem 190tys można wrzucić miedzy bajki). Samochód kosztuje, ale wydaje mi się że warto. Ja nie żałuje. Denerwuje jednak pare drobiazgów: wycierające się plastiki, trochę rdzy, jakie...
~Kuba dla niektórych zwany Apek
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Niestety za audi trzeba słono zapłacić. Kupić dobre używane auto w naszym pięknym kraju mi zajęło około 3 miesiące. Wszystkie auta sprowadzane z zagranicy to szroty malowane pędzlem. Koniecznie bierzcie ze sobą miernik lakieru. Nam udało się kupić to auto od pierwszego właściciela, bardzo zadbane. Zapłaciliśmy za auto 15% więcej niż cena rynkowa ale naprawdę się opłacało. Najlepsze że przy sprzedawaniu nie straciliśmy tych tych 15%. Pierwszy...
~ejrobson
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Uważam, że cena mówi sama za siebie-drogie znaczy dobre, jakość wykonanych elementów jest świetna, stylistyka jest jeszcze lepsza(trójramienna kierownica+czerwona szachownica+kubełkowe fotele) czego chcieć więcej a silnik 1.6 spokojnie wystarczy na komfort jazdy i wyprzedzania. To przecież nie jest wóz wyścigowy. Polecam nic lepszego za taka cenie nie dostaniecie ja dałem ok 12tys z rejestracją na Polskie.
~Konrad Kondzio
Hatchback 1.6 i 101KM 74kW
Audi A3 8L 1.6 - egzemplarze w dobrze utrzymanym stanie wahają się w granicach 9 - 12 tyś. Nie kupować auta oczami! Nie napalać się! Do auta na ładnych kołach lepiej podchodzić z dystansem. Lepiej obejrzeć 3 auta niż pojechać zdecydowanym na kupno tego jednego upatrzonego na które się nakręciliśmy! Można się nieźle wpakować w tarapaty jeśli kupi się sztrucla który tylko ładnie stoi i wygląda!
~KOMODO
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Na pewno cena jest sporo zawyżona ! Ale jeśli już kupimy to chociaż nie straci po latach na wartości. Mimo wszystko to jest chore że za taki rocznik trzeba wyłożyć sporą gotówkę a za ewentualne naprawy kolejne krocie. Auto nie gwarantuję jakiegoś wyjątkowego luksusu ani szczególnego wyposażenia dlatego stosunek jakość/cena nie wypada tu najlepiej.
~Maciej
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Wykonany jest dość elegancko. Nic nie trzeszczy na bruku. Fotele są wygodne. Piękne plastiki na kokpicie i wykończenia drzwi. Miękkie i bardzo estetyczne. Kokpit gładki, bez zbędnych pierdołów. Wszystkie przyciski precyzyjnie się wciska. Podświetlenie piękne, białe z czerwonymi wskazówkami i wszystko się w nim swieci na czerwono. Ładnie to wygląda w nocy.
~walder
Hatchback 1.9 TDI PD 100KM 74kW
Auto drogie w zakupie. Oddaje pieniądze na stacjach i w warsztacie. Wszystko zależy od tego jak poprzedni właściciel serwisował wóz. Ja miałem szczęści, za które zapłaciłem więcej niż większość. Przejechałem 30k wymieniając wycieraczki kilka razy, lejąc benzynę i po zimie czyszcząc silnik szyb (zastał się).
~Wiktor
Hatchback 1.6 i 101KM 74kW
Jakość materiałów i wykonania jest muszę przyznać niezła, za coś musieli sobie wołać wysoką cenę jak samochód by nowy. Aktualnie A3 z tych lat są na prawdę tanie i stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry. Jednak uważam, że wcale nie są to takie wspaniałe i pancerne auta jak wielu uważa.
Dziennik kosztów dla Audi A3 8L Hatchback
6,1
17,0
10,2
~Szymon
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Zadbane egzemplarze, z dobrym wyposażeniem i niskim przebiegiem zaczynają się od 8 tysięcy w górę. Czasem trzeba się takiego naszukać, ale nie jest to wygórowana cena, biorąc pod uwagę jakość, niską awaryjność i wyposażenie. Jednak jest parę dobrych alternatyw, jeśli chodzi o ten segment i cenę.
Audi A3 8L Hatchback