Lista ocen Audi 100 C4 (139) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 184 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tusior2@tlen.pl
Avant 2.3 E 133KM 98kW
ponadprzeciętnie trwały, nieskomplikowany w budowie i naprawie,choć brak komfortu takiego jak mb 124 ale coś za coś,załadowany na full nadal do ogarnięcia brak niespodzianek na zakrętach,wspomaganie dobrze dobrane i na miasto i na trase.
~Krzysztof Kia Kowalczyk
Avant 2.0 137KM 101kW
Auto prowadzi się bardzo dobrze w zakrętach i na długiej trasie. Jak na tej wielkości i masy auto nie buja w zakrętach. Podróżuje się przyjemnie i bez zbędnych wydatków. Od momentu zakupu nie wymieniałem żadnej części w zawieszeniu.
~Następne A6 C4
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
Mogłobyć lepiej zestrojone, w końcu to Polskie drogi robią swoją robotę, części zawieszenia są niedrogie a prosta konstrukcja sprawia, że wystarczy tylko wjechać na kanał i mieć kilka dobrych kluczy, po co tam jakiś warsztat...
~pit.o@interia.pl
Avant 2.8 E V6 quattro 174KM 128kW
Quattro typu Thorsen przy tym rozkładzie masy i automacie to po prostu luksus. Miałem Rav 4, Pajero i Imprezę( 125KM) i proszę mi wierzyć nie dorastja quattrakowi do pięt. Żeby nie było zamieniłem imprezę \'99 na audi \'92.
~cherokee
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
byc moze mam cos z zawieszeniem? :) nie sadze... ale do tego modelu mam nieco mniej zaufania niz do mojego Zielonego Smoka z 1980... (audi 100 z 80r. z silnikiem 1.6)... mialem wrazenie ze lepiej trzymal sie drogi.
~Marcin
Sedan 2.3 E 133KM 98kW
samochód jest pod sterowny nie proponuje gwałtownych zakrętów bo to i tak nie spowoduje że przy dużej prędkości skręcicie. Zawieszenie idealne na polskie drogi, strasznie wygodne i podobno trwałe
~sowix1
Sedan 2.3 E 133KM 98kW
Wystarczająco dobrze trzyma się drogi, cichy w środku, trwałe elementy jeśli kupimy oczywiście dobre zamienniki a nie jakieś chińskie czy jakieś gpd - polecam lemforder, trw, febi, rouville.
~dawidjey
Avant 2.3 E 133KM 98kW
Audi wręcz klei się do szosy.Naprawde pięknie,nie wychyla się na zakrętach i nie ma mowy o żadnej podsterownośći.Zawieszenie prsote więc na polskie drogi jego utrzymanie nie pociągnie z portfela
~hunter
Sedan 2.8 E V6 174KM 128kW
AUDI - twardy ale miękki :) kto ma ten wie o co chodzi a kto nie ma niech żałuje albo kupi! Żadnych stuków, pod warunkiem że dba się o wszystko i na czas wymienia. Wspomaganie sprawuje się znakomicie.
~MICH1974@interia.pl
Avant 2.8 E V6 174KM 128kW
modele z tym silnikiem maja twardsze zawieszenie niz jego "bracia" z mniejsza pojemnoscia. swoj samochod kupilem w Niemczech tak wiec zawieszenie nie bylo wybite sprawowalo sie swietnie