Lista ocen Audi 100 C4 (100) - Widoczność

Na liście zabraknie 222 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Thorne
Avant 2.5 TDI 115KM 85kW
Duże szyby gwarantują dobrą widoczność, choć masyne przednie słupki trochę zasłaniają widok na prawą stronę skrzyżowań - jednak to kwestia przyzwyczajenia, po kilkunastu dniach już to nie przeszkadza. Na plus można zaliczyć fabryczny pasek przyciemniający górę przedniej szyby. Widoczność znacznie poprawiają lusterka zewnętrzne asymetryczne - zupełnie takie jak w autach z dużo młodszych roczników.
~Gabriel
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
Co do widoczności,to długa maska i wysunięty przedni zderzak,niepozwalają dokładnie określić odległości podczas parkowania.Z tyłem sprawa wygląda tak samo,ale w czasie jazdy sytuacja się zmienia bo nadwozie jest dobrze przeszklone a w czasie niepogody wycieraczki radzą sobie z obfitym deszczem czy śniegiem.
~Ronn
Sedan 2.6 V6 150KM 110kW
Moja wina. Od czasu zakupu, jak auto pojechało na pierwsze sprzątanie, pracownicy myjni czyszcząc środek auta, urwali mi lusterko wsteczne. Czasami mi go brakowało, ale czasami. Na postoju. Podczas jazdy zazwyczaj niekt mnie nie wyprzedzał ;)
~s_xtr@o2.pl mogę sprzedać auto, piszczie na mail
Sedan 2.8 E V6 quattro 174KM 128kW
ludzie mówią że słupki są szerokie i nie widać, wystarczy odchylić głowę przy problemie z przednim słupkiem na 5 cm, i ja nie mam problemu, a boczne mi nie przeszkadzają, mają być grube i masywne, bo wtedy auto jest bezpieczne i kropka!
~tusior2@tlen.pl
Avant 2.3 E 133KM 98kW
jest dobra ale dla bylego kierowcy cysterny wszystkie osobówki sa ok, moja żona lubiła corsę ale z audika by się nie przesiadła mówi że poza długościa to przy parkowaniu bez problemu a w porównaniu do c3 dużo lepiej
~Kalasanty
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
Jeździłem nową Ibizą i nic nie widziałem, tu mam 4 metry żelastwa ale widoczność jest o niebo lepsza niż w nowych miejskich auciątkach, które są z każdej strony zabudowane i mają kształt piłki.
~cherokee
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
siedzac z tylu ma sie przed soba ekran w kinie :) rewelacja. W tyl, cofanie, zawracanie... trzeba wyczuc rozmiary... innego wyjscia nie ma. Duza fura i juz... ja tam wszystko widze co chce.
~marko
Avant 2.0 137KM 101kW
bardzo dobra widoczność lepsza niż w nowych wozidłach gdzie w kombi robia małe szybki z tyłu po bokach poraszka tu jest ok nawet młody kierowca bez praktyki zaparkuje bez problemu
~TtTzZz
Sedan 2.5 TDI 115KM 85kW
Duze auto ale naprawde dobra widocznosc do tylu i na boki ,nie to co w Mercedesach..:) Po zalozeniu przekaznikow na swiatla i nowych żarówek takze w nocy jest swietnie:)
Dziennik kosztów dla Audi 100 C4
7,9
6,4
14,2
~RedSoon@op.pl
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
Jak to w sedanie tej klasy przy cofaniu należy uważać, ale to nie jest żadna wada - takie auta już tak mają. Poza tym wszystkie szyby w Audi 100 ogromne, wszystko dobrze widać.