Lista ocen Volvo XC40 Crossover Facelifting (8) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dominik
Crossover Facelifting 1.5 T2 129KM 95kW
Samochód nie jest tani z uwagi na markę. W tej wersji za tą cenę mogły być i inne udogodnienia ale przy zakupie od razu wiedzieliśmy czego nie będzie i czego się spodziewać. Przeskok z wersji T2 na B3 to już duża różnica w cenie. Gdyby miał to być samochód główny to bez wątpienia trzeba brać wersję B3 lub B4. Jako drugi samochód w rodzinie wersja T2 wystarczy w zupełności.
~Wojciech
Crossover Facelifting 2.0 B4 197KM 145kW
Czy można znaleźć w tej cenie lepsze auto? Podejrzewam, że tak, ale jeżeli ktoś nie chce mieć niemieckiego samochodu, samochody z Azji niekoniecznie się podobają, to w zasadzie zostają pewnie samochody francuskie i włoskie, może jeszcze Hiszpania. Na razie wszystko wygląda dobrze, ale to dopiero 3 tys. km.
~Mario
Crossover Facelifting 2.0 B4 197KM 145kW
Rozbieralem już pewne elementy bo stopnie zakładałem, no i zadałem sobie pytanie : za co tyle.kasy żona zapłaciła?!, za wyglad ?,za jakość?,za bajery ?. Stwierdzam że za wygląd i bajery .
~Sławek
Crossover Facelifting 1.5 T2 129KM 95kW
Dealer dołożył opony zimowe :) od razu humor poprawiony w tym zakresie. Oczywiście wcześniej wynegocjowana cena w końcu moje drugie Volvo
~Pawel
Crossover Facelifting 2.0 B3 163KM 120kW
Jakość wykonania spoko. Wygoda i prowadzenie - kiepsko, zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę.
~Wojtek
Crossover Facelifting 2.0 B3 163KM 120kW
Gdyby nie tandetne materiały we wnętrzu
~Wojciech
Crossover Facelifting 2.0 B5 250KM 184kW
Drogie auto, wykończenie wnętrza mogłoby być nieco lepsze
~Tomcio Paluch
Crossover Facelifting 2.0 B3 163KM 120kW
chyba sporo w nim chińszczyzny ;-(
Volvo XC40 Crossover Facelifting