Ocena kierowcy - Volvo XC40 Crossover Facelifting

Silnik 1.5 T2 129KM 95kW
Rok produkcji 2022
Volvo XC40 Crossover Facelifting 1.5 T2 129KM 95kW od 2022 - Oceń swoje auto
Może trochę na wyrost ale nie ma 4,75 gwiazdki
Teraz ma 129KM, mogłoby być trochę więcej zwłaszcza że przed liftingiem ten silnik miał 163 - szkoda że nie ma tej wersji. To moim zdaniem najsłabszy element. Ale taka to jest wersja
8 biegów automat, nowy więc działa bez zarzutu, płynnie szybko zmienia
Sprytny do manewrów w mieście pewny w prowadzeniu na długich dystansach.
Mnie bryła się podoba szczególnie przód. Przestronnie dla 4 osób, w więcej nie podróżowałem. Bagażnik duży i łatwo dostępny.
Wysoko się siedzi więc dobrze widać. Lusterka duże, szyba tylna duża i jeszcze pomagają czujniki parkowania i kamera
Wszystko pod ręką i na dużym wyświetlaczu. Klasa sama w sobie jak to w Volvo, żadnych udziwnień. Wsiadasz i wiesz gdzie co jest.
Póki co tylko ogrzewanie i niestety jednostrefowe (najprostsza wersja) więc ciężko wyregulować
Już to pisałem wyżej, powtórzę więc: Przestronnie dla 4 osób, w więcej nie podróżowałem. Bagażnik duży i łatwo dostępny.
Bardzo dobre. Dopiero przy bardzo mocnym przyciśnięciu przyspieszenia słychać pomruk silnika, osobiście mi on się podoba
Wykupiłem 5 lat gwarancji i 5 lat przeglądów więc nie martwię się pod tym względem. Oczywiście kosztuje to jak w marce premium…
Dealer dołożył opony zimowe :) od razu humor poprawiony w tym zakresie. Oczywiście wcześniej wynegocjowana cena w końcu moje drugie Volvo
Brak ale to dopiero 12000 km
Brak ale to dopiero 12000 km.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5 T2 129KM 95kW [l/100km]

7,7