Lista ocen Volvo XC40 Crossover Facelifting (11) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mario
Crossover Facelifting 2.0 B4 197KM 145kW
Przestrzeń z przodu spoko fajnie itd. Z tyłu to jakieś jaja, szerokość super,wysokość super., miejsce na nogi super, ale siedzisko to na 10km max wytrzymać można przy moim wzroście 176cm trzymając kolana złączone (obok siebie),rozkraczonym lub z łydkami na krzyż jest juz spoko. Siedzisko jest tak krótkie że tylko tylek siedzi a uda nie mają podparcia,jak na ławeczce na sali gimnastycznej .
~Agata
Crossover Facelifting 2.0 B3 163KM 120kW
z tyłu na długość miejsca sporo. z przodu na nogi, stopy mało ( po dywanikach zreszta widac , jakie małe sa ;-) siedzenia z tyłu na dluzsze trasy niezbyt chyba sa wygodne, szczególnie to prawie pionowe oparcie. z przodu ok, ale dla mnie sa zbyt wysokie , oraz nie trzymają na boki. wiec calośc przestrzeń i fotele to raczej przeciętniak.
~Wojciech
Crossover Facelifting 2.0 B4 197KM 145kW
Jeżdżę głównie sam, więc nie wiem jak z przestrzenią dla pasażerów, przy moim niecałym 180 cm jest super, ale wyższe osoby ważne żeby sobie jednak to same sprawdziły, tak samo z miejscem z tyłu. Jak sam siadałem z tyłu, to na chwilę było ok, ale nie jechałem nigdy jako pasażer sam.
~Dominik
Crossover Facelifting 1.5 T2 129KM 95kW
Miejsca dużo z przodu i z tyłu też. Jechaliśmy w cztery dorosłe osoby i bez problemu na długiej trasie z bagażami. Fotele wygodne. Z tyłu brak możliwości regulowania kanapy. to może być minus dla rodziny ale w naszym wypadku z tyłu jadą czasami dzieci i im to raczej wszystko jedno.
~Wojtek
Crossover Facelifting 2.0 B3 163KM 120kW
Jest bardzo dobrze jak na tę klasę. Tym bardziej na plus oceniam ilość miejsca z tyłu. Da się tym jeździć z rodziną 2+3 na weekendy
~Tomcio Paluch
Crossover Facelifting 2.0 B3 163KM 120kW
jak na niewielki suv, nieźle. mało miejsca na nogi z przodu , tył pionowe oparcie , kąt , nie jest to wygodne na dłuższą jazdę.
~Sławek
Crossover Facelifting 1.5 T2 129KM 95kW
Już to pisałem wyżej, powtórzę więc: Przestronnie dla 4 osób, w więcej nie podróżowałem. Bagażnik duży i łatwo dostępny.
~Pawel
Crossover Facelifting 2.0 B3 163KM 120kW
Z przodu ok, natomiast z tyłu muszę przyznać że miejsca na nogi jest naprawdę bardzo dużo jak na crossovera.
~Wojciech
Crossover Facelifting 2.0 B5 250KM 184kW