Lista ocen Volvo XC40 Crossover Facelifting (10) - Ergonomia

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dominik
Crossover Facelifting 1.5 T2 129KM 95kW
Widzieliśmy czego szukamy, samochód był pod nasze oczekiwania (a właściwe żony), ona zawsze jeździła małymi autkami. Poszliśmy na jazdę próbną po tym jak jechała innym Volvo. Wzięła na próbę XC40 wsiadła i powiedziała, że bezkonkurencyjny i "sam jeździ" . A sprawdzała wiele modeli i marek.
~Wojciech
Crossover Facelifting 2.0 B5 250KM 184kW
niewielkie możliwości ustawień auta w systemie Google Automotive, skąpe informacje dotyczące stanu auta, okresowe wieszanie się systemu. Plus za obsługę różnych funkcji na kierownicy i dobry system głosowy
~Wojciech
Crossover Facelifting 2.0 B4 197KM 145kW
Ja mam ok. 180 cm wzrostu i nie mam problemów ze znalezieniem odpowiedniego miejsca za kierownicą. Jeździłem w dłuższe trasy, na razie do 300 km, ale też nie narzekałem na pozycję.
~Pawel
Crossover Facelifting 2.0 B3 163KM 120kW
Sterowanie z ekranu klimy, ogrzewaniem foteli i kierownicy - dosyć małe ikony, podczas jazdy trzeba oderwać wzrok od jezdni. Mogli by to dopracować, reszta raczej poprawnie.
~Wojtek
Crossover Facelifting 2.0 B3 163KM 120kW
Obsługa multimediów prosta. Szczególnie cenię tempomat. Przydatny nawet w mieście. Brak lampki nad tylną kanapą
~Sławek
Crossover Facelifting 1.5 T2 129KM 95kW
Wszystko pod ręką i na dużym wyświetlaczu. Klasa sama w sobie jak to w Volvo, żadnych udziwnień. Wsiadasz i wiesz gdzie co jest.
~Tomcio Paluch
Crossover Facelifting 2.0 B3 163KM 120kW
trochę niebezpieczne moze byc zmiana wiekszości parametrów przez centralny ekran. ale to moze rzecz gustu.
~Mario
Crossover Facelifting 2.0 B4 197KM 145kW
Wszystko proste w obsłudze i jest tam gdzie ma być.
~Klient wypożyczalni
Crossover Facelifting 1.5 T2 129KM 95kW
Sterowanie klimy tylko z tabletu jest niewygodne

Usterki Volvo XC40

Volvo XC40 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu