Lista ocen Smart Fortwo II Coupe (6) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur
Coupe 1.0 mhd 71KM 52kW
Bledy elektroniki powoduja ze autko nie reaguje na ustawienie temperatury. Panel pokazuje 19 a autko dmucha ze 40 stopni. Elektronike mozna odnowic przez update. Niestety mie pomoglo. Elektronika zostala wymieniona przez Smarta. Dmuchawa rowniez zepsuta przy 20000 km. Wymiana w ramach Gwarancji auta uzywanego.
~Boss
Coupe 1.0 84KM 62kW
Tutaj bez zastrzeżeń. Klimatyzacja działa całkiem dobrze jak na ten samochód. Z wentylacją to samo. Na uwagę zasługuje bardzo wysoka temperatura wnętrza już przy ustawieniach niższych niż maksymalne. Jednak czas uzyskania tej temperatury jest nieco dłuższy niż w "normalnych" samochodach.
~Kamil
Coupe 1.0 mhd 71KM 52kW
Klima działa rewelacyjnie, wnętrze chłodziło się momentalnie, a przeważnie nagrzane było konkretnie. Nie dało się wytrzymać przy dłuższej jeździe z temperaturą ustawioną na 18 stopni - było po prostu za zimno. Ogrzewania nie używałem :)
~tomasz_nowak
Coupe 1.0 84KM 62kW
jest b dobrze mam nadzieje ze klima bedzie tak samo chlodzila jak teraz zima dziala ogrzewanie
~kristatos
Coupe 1.0 mhd 71KM 52kW
Tutaj należą się same pochwały, zarówno chłodzenie, jak i grzanie działa bardzo sprawnie.
~Dexahs
Coupe 1.0 mhd 71KM 52kW
Klima ok, nie testowane jeszcze w zimie, ale myślę, że nie będzie niespodzianek.
Smart Fortwo II Coupe