Ocena kierowcy - Smart Fortwo II Coupe

tomasz_nowak, 7 lat temu
Rok produkcji 2010
Smart Fortwo II Coupe 1.0 84KM 62kW 2007-2011 - Oceń swoje auto
Inne : mam dopiero kilka godzin auto praktycznie nowe wyglada jakby stalo 7 lat w salonie i czekalo na kupca wczesniej mialem 1 w d wiec inna bajka skrzynie chyba ciut szybsza ale moc nieporownywalna prawie wyscigowka do powazniejszego uzytkowania moglby palic o 30% mniej oczywiscie wszystkie zalety chyba kazdy zna wady na razie poza spalaniem nie stwierdzilem poza oczywiscie drogim serwiscem ale doznania sa warte tej ceny
super jak w koncowym opisie i w poszczegolnych ramkach
czuc moc ladnie warczy ale spalanie to 20 wiek a nie 21
na recznej zmianie chyba ciut szybsza ale szalu nie ma
szalu nie ma ale przy tym rozstawie osi chyba codow osiagnac sie nie dalo ja mam wersje bez wspomy nie wiem czy ze wspomom lepiej sie czuje auto
b dobra
super wszystko na miejscu i madrze ale brak regulacji fotela gora dol to jakas abstrakcja
jest b dobrze mam nadzieje ze klima bedzie tak samo chlodzila jak teraz zima dziala ogrzewanie
rewelacja
jest ok silnik ladnie mruczy jak sie go cisnie
bzdurne kryteria ale do konkretow trasa nie wolniej jak 110-szybkosc navi-do 130 mysle ze przecietnie ponizej 120 spalil 7,2 mocno wialo ale raczej pod wiatr nie jechalem raczej boczny wiec niech ktos kto chce kupic nie sobie nie wyobraza ze male malo pali na tak wolna jazde to moja e46 spalilaby 9l gazu wiec ogolnie masakra ale i tak jestem zachwycony bo jadac wolno mam doznania jakbym jechal porzadnym autem b szybko co do miasta to podejrzewam ze w 10 sie zmieszcze bo turbina az sie prosi zeby ja uruchamiac a niestety max moment jest b wysoko jak w starych aytach wiec pewnie bedzie wir w baku polecam kazdemu kto auto traktuje nie jak srodek transportu tylko jako zabawke i mam nadzieje ze ktos zmieni w koncu te abstrakcyjne kryteria bo nawet nie wiem jak sie ustosunkowac sa tak niedorzeczne trasa wolno-jak wolno trasa szybko -jak szybko miasto wolno i jakie odcinki miasto szybko jakie odcinki pozdrawiam tomek
jakosc materialow i wykonania niezla ale brak komputera i regulacji fotela i kierownicy to niewybaczalne
mam nadzieje ze do 100tys sie nic nie zepsuje
na razie brak