Lista ocen Peugeot 605 (50) - Widoczność

Na liście zabraknie 81 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kucz - poszukuję właścicieli i sympatyków Peugeotów 605 chętnych do założenia fun lubu w woj pomorskim oto mój mail maniac605@akcja.pl
Sedan 2.5 TD 129KM 95kW
Duża przednia szyba zapewnia doskonałą widoczność do tego dochodzi bardzo dobra pozycja za kierownicą która można ustawiać za pomocą regulowanych na wszysrkie możliwe strony pompowanych foteli, do tyłu też dobrze widać napewno o niebo lepiej niż u brata Sławnego brata Citroena XM...( nie ujmując niczego tej wspaniałej limuzynie):)
~Discover1 discover1@lycos.de
Sedan 2.1 D 82KM 60kW
jeśli chodzi o wygląd auta...prezentuje się SUPER !! oczywiście z pożadnymi alufelgami. Jeśli chodzi o widoczność w sensie lusterek - odpowiednio ustawione - nie ma problemu przy jeżdzie po mieście...a przednia szyba...OGROMNA !! :) jak nie widać, zawsze można przez szyber wyjeżeć :)
~TK. email: big_kop@wp.pl
Sedan 3.0 167KM 123kW
czytałem, ze ktoś miał zastrzeżenia. Faktycznie, z ambony jest lepszy - ale to jest sedan i musi mieć słupki. Ja wszystko widzę dobrze, ale nauczyłem się widzieć także lusterka, choć na nie nie patrzę specjalnie.
~ZŁO
Sedan 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Cofając trzeba uważać ponieważ przez tylną szybę oraz w lusterkach nie widać klapy bagażnika trzeba mieć świadomość gabarytów auta. Jak na małe sportowe lusterka widoczność jest doskonała :)
~Rafi
Sedan 2.0 121KM 89kW
Do przodu i na boki bardzo dobra, do tyłu już jest gorzej szczególnie przy parkowniu tyłem, cóż trzba się przyzwyczaić do gabarytów auta;).
~mcprzemo2@o2.pl
Sedan 2.1 TD 12V 109KM 80kW
widoczność całkiem dobra mimo dużych rozmiarów. Moja dziewczyna uczyła się jezdzić na tym aucie i lepiej jej szło niż Elką na kursie;p ...mówi samo za siebie
~Piotrek
Sedan 3.0 167KM 123kW
Jesli ktos ma problemy z dostrzezeniem czegokolwiek w tym aucie to jest osoba ktora zadaje pytania typu "a jak jedziesz to widzisz koniec maski?"
~Kaprys 1976
Sedan 2.5 TD 129KM 95kW
Nie jest źle, gdyby nie tył. Cofając uszkodziłem hondę, ktora miała wysokosć 135 cm w dachu a ja mam na bagazniku na tej wysokosci koniec spoilera...
~WIWALDI
Sedan 2.1 D 82KM 60kW
bez zazutow wiekrzosc nazeka ma slupki ale mi nieprzeszkadzaja bo uzywam przedewszystkim lusterek ktore sa wystarczajaco duze
~Longinus71
Sedan 3.0 167KM 123kW
z przodu przepięknie, jak trzeba, z tyłu troszkę za mało widać, nie widać zderzaka itp.