Lista ocen Peugeot 605 (57) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 74 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ZŁO
Sedan 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Jeśli ktoś ma kobietę zmarźlucha to zimą jak znalazł, autko nagrzewa się zadziwiająco szybko trzyma ciepło przy czym nie przegrzewa się, klima zimą pomaga w odparowaniu szyb, auto nagrzewa się równomiernie w całym wnętrzu, a nie od przodu do tylnej szyby, niewątpliwie pomagają w tym nadmuchy na pasażerów z tyłu, oraz nadmuchy pod siedzeniami kierowcy i pasażera. Latem może byś w tym aucie gorąco polecam klimę albo wyrozumiale szyberdach...
~Złotówa
Sedan 2.0 121KM 89kW
Tu mam dylemat. W zimie REWELACJA!!!!!! Nagrzewa się szybko i trzyma ciepło długo Latem KICHA. GORĄCO. BRAK KLIMATYZACJI!!!!!!!!!!!! Dodatkowo nadmuch powietrza idzie od silnika i nie ma mowy o ochłodzeniu się wentylatorem. Można jeździć z otwartymi oknami, ale niech ktoś spróbuje tego z prędkością większą niż 100. Przy naszych tropikalnych okresach letnich, dostałem trochę w kość od mojego "francuzika". No ale to tylko 4-6 tygodni w roku.
~Piotrek
Sedan 3.0 167KM 123kW
Jesli komus cos przeszkadza to proponuje jechac do warsztatu a nie marudzic. Niejstety ale we wszystkich autach bez klimy latem jest goraco. Napraw klime to bedzie Ci chlodno. Nagrzewanie zima jest bardzo wydajne. Silnik szybko sie nagrzewa i to za jego sprawa odsniezanie czy tez odmrazanie auta... to kwestia max 15minut. W srodku nawiew poprowadzony do tylu. Kratki w slupkach - tak jak w najnowszych merolach.
~dyko88@o2.pl
Sedan 2.0 121KM 89kW
nagrzewa się momentalnie wyjadę 30m od domu i już leci ciepłe powietrze po chwili trzeba zmniejszyć temperaturę ogrzewania bo nie idzie wytrzymać ale po zmniejszeniu wręcz cudownie tak jak w domu a nawet lepiej;D w lato gorzej no ale chcemy mieć chłodno to uzbrójmy się w klimatyzację;)
~jj
Sedan 3.0 167KM 123kW
ogrzewanie to jest wręcz przegięcie na + w tym samochodzie. Dwustrefowe - jedna strefa (pasażer) nastawiona non stop na zimne a druga na maxa na ciepłe - przy 30 stopniowych mrozach nie szło wysiedziec w samochodzie, trzeba było przykręcić. Grzeje sie bardzo szybko
~Kucz - poszukuję właścicieli i sympatyków Peugeotów 605 chętnych do założenia fun lubu w woj pomorskim oto mój mail maniac605@akcja.pl
Sedan 2.5 TD 129KM 95kW
Wszystko gra nagrzewnica działa bardzo szybko nie ma problemu z odparowaniem szyb ze wszystkich nawaiewów elegancko dmucha co warto zaznaczyć nawiewy także dla pasażerów tylnej kanapy
~DUCHU
Sedan 2.0 16V 132KM 97kW
-wentylator cichy,ogrzewanie dobre i klima tez daje rade -wada opkręcające się w koło pokrętła siły nadmuchu i temperatury (po lifcie)
~s.k.
Sedan 2.0 16V 132KM 97kW
Nie ma sie czym pochwalic, troche za slabo wentyluje jak na tak duze auto, ale ogrzewanie jest juz ok., za to dmuchawa jest bardzo cicha.
~Rafi
Sedan 2.0 121KM 89kW
Bardzo dobre ogrzewanie w zimie, natomiast w lato zdecydowanie polecam wersje z klimatyzacją ( u mnie niestety nie ma).
~Adam
Sedan 2.1 TD 12V 109KM 80kW
W upalne dni brakuje klimy, szyberdach ratuje jedynie połowicznie. Za to ogrzewanie i przewietrzanie auta naprawdę bez zastrzeżeń.