Lista ocen Peugeot 605 (61) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 70 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kucz - poszukuję właścicieli i sympatyków Peugeotów 605 chętnych do założenia fun lubu w woj pomorskim oto mój mail maniac605@akcja.pl
Sedan 2.5 TD 129KM 95kW
Luksus , komfort , elegancja tak można to w skrócie określić z przodu zarówno kierowcy i pasarzerowi nie zabraknie miejsca na głowę nawet wysocy kierowcy nie będą tu narzekać będą mogli usiąść prosto i wygodnie na nogi też jest bardzo dużo miejsca fotele miękkie i wygodne do tego bardzo przydatne podłokietniki. Na tylnej kanapie komfortowo będą podróżować 2 osoby w bogatszych wersjach nie przewidziano miejsca dla trzeciej osoby z tyłu nie...
~Adam
Sedan 2.1 TD 12V 109KM 80kW
jaka przestrzeń ? chyba PRZESTRZEŃ ! Każdy kto wsiada do tego auta jest pod wrażeniem, jazda to istny wypoczynek i relaks tak z przodu jak i z tyłu. Mój pokój jest ciaśniejszy od 605tki - rewelacja. Bagażnik jest GIGANTYCZNY i jedynie niemożność rozłożenia kanapy tylnej ogranicza jego możliwości.
~Andy
Sedan 2.1 TD 12V 109KM 80kW
bagaznik wielki!!!! kilka osob wejdzie bez problemu na lezaco i pare walizek! o srodku nie wspominam... mam 190cm wzrostu a potrafie sie wyspac kilka nocy na tylnim siedzeniu. WYGODA WIEKSZA JAK W KONKURENCJI typu audi 100 czy S-klasse.
~dyko88@o2.pl
Sedan 2.0 121KM 89kW
mam 195cm wzrostu i w żadnym samochodzie osobowym nie miałem jeszcze tyle miejsca co w 605 i z tyłu i z przodu nawet gdy siedzi się za kierowcą np za mną jak mam fotel odsunięty na maksa do tylu i tak jest pełna swoboda i dużo miejsca na nogi:D
~mrbike124
Sedan 3.0 167KM 123kW
Prawdziwa limuzyna: Czarna skóra naprawdę siedzi się cudnie. Z przodu i z tyłu mnóstwo miejsca, siedzenia wygodne bardziej przypominają fotele salonowe niż samochodowe. jest po prostu za*ebiście;)
~Złotówa
Sedan 2.0 121KM 89kW
Kto raz tym autem jechał czy to z przodu, czy z tyłu nie potrzebuje żadnej zachęty. Fotele BAJKA! Wygoda jak na kanapie w domu. Tylko piwko w rękę i telewizorek... To drugie mam, a pierwszego nie wolno!!!!
~Piotrek
Sedan 3.0 167KM 123kW
Nie twierdze, ze 605 jest lepsza od bmw 7 ale NA PEWNO nie ustepuje w niczym pod wzgledem ilosci miejsca. jesli ktos siedzial w 605 SV to NA 100% nie zmieni jej na bmw 5. Nie ma szans.
~Peugeot_605_SVDT_>12Rownikow
Sedan 2.1 D 82KM 60kW
Auto jest stosunkowo niewysokie jak na limuzyne wiec dla osob o ponadprzecietnym wzroscie bedzie malo miejsca nad glowami z tylu. Poza tym pelno miejsca i moze podrozowac ekipa.
~jj
Sedan 3.0 167KM 123kW
no tu chyba nie trzeba mowic ze miejsca jest tyle co w salonie :-) z tyłu to można impreze zrobić tyle jest miejsca. Nie nadarmo 605 jezdził prezydent Francji
~destructor15
Sedan 2.0 121KM 89kW
To juz czysta poezja...:)) Samochod jest naprawde wielki... dla kierowcy jak i dla pasazera zarówno z tylu jak i z przodu jest bardzo duzo miejsca