Lista ocen Peugeot 605 (54) - Ergonomia

Na liście zabraknie 77 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek
Sedan 3.0 167KM 123kW
Nie jest to ideal pod tym wzgledem. Po roku eksploatacji nadal czasami siegam po cos reka kilka razy. Wiele ciekawych rozwiazan nawet w dobie dzisiejszych aut tej klasy, np w wersji SV mam poswietlane lusterka wewnetrzne w aucie i to X2. Regulacja radia przy kierownicy. Naglosnienie jest NIESAMOWITE. Mam seryjne 10 glosnikow, ktore oddaja po tylu latach piekna glebie basow. Nie trzeba zmieniac ani glosnikow ani radia. Zmieniarka na wyposazeniu.
~dyko88@o2.pl
Sedan 2.0 121KM 89kW
Wszystko jest pod ręką nie trzeba niczego szukać w czasie jazdy tylko sygnał dźwiękowy trochę nie tam gdzie trzeba bo czasem gdy jakiś nieuważny kierowca wymusza nam właśnie a my zdenerwowani chcemy mu uświadomić ze robi źle to może zamiast klaksonu włączyć się również kierunek lub długie światła no ale takie coś zdarza sie raczej rzadko mi tylko raz odkąd nim jeżdżę:D
~ZŁO
Sedan 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Wszystko w zasięgu ręki, o i te śmieszne klamki wewnątrz samochodu otwiera się intuicyjnie.... :) bardzo przemyślane rozmieszczenie elementów wyposażenia, a i nawet miejsce na CB radio się znajdzie (Pod popielniczką) i nie ma problemu z dostępem.... :)
~kierowca 605-tki
Sedan 3.0 167KM 123kW
stylistyka wnetrza typowa dla aut z poczatku lat 90. jakosc materialow i spasowanie elementow 1 klasa!!boczki obite welurem po same szyby bajka!!welur jest wszedzie nawet na pokrywce bezpiecznikow!!bardzo wygodna tylna kanapa:)
~Kucz - poszukuję właścicieli i sympatyków Peugeotów 605 chętnych do założenia fun lubu w woj pomorskim oto mój mail maniac605@akcja.pl
Sedan 2.5 TD 129KM 95kW
Wszystko spasowane bardzo poprawnie typowy francuski styl elegancja i nienaganne wzronictwo wskazniki czytelne wszystko na swoim miejscu obsługa urządzeń pokładowych prosta i domyślna.
~Discover1 discover1@lycos.de
Sedan 2.1 D 82KM 60kW
Posiadam to auto w kolorze czarnym...prezenutuje sie NIEBYWALE !! dałem za nie 3200 !! (słownie: trzy tysiące dwieście złotych) !! jak za taka cene ... jestem OGROMNIE zadowolony !!
~Robert rdzwonko@wp.pl
Sedan 2.1 TD 12V 109KM 80kW
stare auto, ale nie ma problemów, żeby trafić ręką gdzie trzeba, nawet klamki drzwi znajduje się intuicyjnie (chociaż ich nie widać - są przełużeniem podłokietnika)
~Rafi
Sedan 2.0 121KM 89kW
Duży plus na pewno za regulowaną w dwóch płaszczyznach kolumne kierownicy, wszelkiego rodzaju przełączniki na miejscu, ogólnie wszystko pod ręką.
~Adam
Sedan 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Absolutnie wszystko pod ręką i w jej zasięgu. Tylko do klaksonu nie mogę się przyzwyczaić... Śmiesznie mały schowek w desce...
Dziennik kosztów dla Peugeot 605
13,0
~czesiu 1983@poczta.fm
Sedan 2.1 D 82KM 60kW
nie ktore elementy powinny byc bardziej dopracowane i jak na limuzyne wyposaenie niektorych modeli jest skromne