Lista ocen Peugeot 305 II Sedan (20) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz - looqasch@o2.pl
Sedan 1.5 73KM 54kW
Komfort ?? To zależy od gustu, ja lubię twarde i niskie i nni odwrotnie. Ten akurat jest dość miękki i wyższy niż standartowe auta co niekoniecznie jest minusem. Dobrze wybiera nierówności a i w zaspie nie ugrzążnie :D Jeśli chodzi o sprawy mehaniczne to zużycie elementów jest minimalne poprzez swoją miękkość no i udaną konstrukcję. W moim przypadku tuleje gumowe nie były zmieniane od nowości !!! :) co w niektórych autach robi się średnio...
~elpawlo
Sedan 1.6 97KM 71kW
nic dodać, nic ująć!!! komfort niespotykany we współczesnych autach, nawet przy wytłuczonym zawieszeniu nierówności słychać ale nadal ich nie czuć. autko po prostu płynie... minus za szybko zużywające się tulejki na wachaczach i stabilizatorach, ale to raczej "zasługa" naszych dróg. aha, no i tak pięknie się kładzie nie tylko na ciasnych łukach...
~Guciu
Sedan 1.9 D 65KM 48kW
Heh. Autko komfortowe, nie nadaje sie do szybkiego pokonywania zakretow, za to ladnie wybiera nierownosci. Bardzo przyjemny w prowadzeniu na trasie i w miescie, oczywiscie w rozsadnych predkosciach.
~saturnin_1984
Sedan 1.9 D 64KM 47kW
mimo iż posiadam wersję bez wspomagania kierownicy to przełożenia są tak dobrane że bez problemu i wysiłku można nawet manewrowa po parkingu ze spacerowymi prędkościami.
~Piotrass
Sedan 1.5 73KM 54kW
Jest to samochod wygodny,aczkolwiek jak dla mnie za miekkie ma zawieszenie,przez co przechyla sie na zakretach,plusem - jest bardzo dobre prowadzenie zima
~Krystek Krystianwierzchowski@interia.pl
Sedan 1.3 60KM 44kW
miękki na polskich drogach bardzo dobrze się sprawia kierownica jak ze wspomaganiem super
~michfer@op.pl
Sedan 1.9 D 64KM 47kW
mam szersze opony 185/65R14, więc idzie jak po sznurku, i dobrze trzyma się w zakretach (jak na auto z 81)
~GrandeN grenden@poczta.fm
Sedan 1.3 60KM 44kW
Chodzi przyzwoiće choć na parkingu trzeba troszke się nakręcić. Nie ma wspomagania i tyle.
~duh
Sedan 1.9 D 65KM 48kW
miekkie zawieszenie, bardzo przyjemne. Do czasu gdy na amen nie wyrabala sie tylne belka. Ale one tak mają.
~SWISTAK marcin-1990@tlen.pl
Sedan 1.9 102KM 75kW
Świetny , zawieszenie nadaje komfortowe ale można się też troche pościgać
Peugeot 305 II Sedan