Lista ocen Peugeot 305 II Sedan (19) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~elpawlo
Sedan 1.6 97KM 71kW
he, he... pokażcie mi inny samochód tej klasy z tamtych lat a nawet młodszy, który będzie wygodniejszy: dwa przepastne, "puchowe" fotele z przodu i miękka, wygodna kanapa z tyłu z podłokietnikiem pośrodku, dodatkowo nawet z tyłu podłokietniki w drzwiach...
~Krystek Krystianwierzchowski@interia.pl
Sedan 1.3 60KM 44kW
jestem obładowany sprzętem CB i takie inne więc sam się zabudaowałem no i wysiadanie trochę boli kolanem często zasune w CB że jeszcze nie odpadło ?
~Łukasz - looqasch@o2.pl
Sedan 1.5 73KM 54kW
Zdecydowanie ocena 5 !!!!! Nie bez powodu nosi nazwę "farncuski mercedes" :D Zarówno z przodu jak i z tyłu bardzo dużo miejsca.
~Zoob
Sedan 1.9 102KM 75kW
Przestrzeń jest naprawdę imponująca, zwłaszcza na tylnej kanapie. Prawdziwa limuzyna.
~Guciu
Sedan 1.9 D 65KM 48kW
Dosc ciasno, to waski samochodzik. Z tylu bez tragedii z miejscem na nogi i glowy, z przodu podobnie.
~michfer@op.pl
Sedan 1.9 D 64KM 47kW
auto starej dobrej szkoły, multum miejsca i wolnej przestrzeni. kanapowe fotele - lux
~GrandeN grenden@poczta.fm
Sedan 1.3 60KM 44kW
Pozycja z kerownicą jest dobra choć z tyłu czasem mogą być kłopoty jak ma sie powyżej 195cm.
~mcold@zp.pl
Sedan 1.9 D 65KM 48kW
Z przodu bardzo wygodnie, fotele marzenie - żadnych mat nie trzeba stosować czy innych kulek.
~elviss
Sedan 1.9 D 65KM 48kW
miejsca jest wytarczająco dla 5 osób później jest już przyciasnawo ale da się jechac
~duh
Sedan 1.9 D 65KM 48kW
duzo przestrzeni, auto wygodne , w sprawnym stanie nadaje sie na dluzsze trasy
Peugeot 305 II Sedan