Lista ocen Peugeot 206 (1401)

~magniuto@wp.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Generalnie doskonałe autko w tej cenie, nieźle wyposażone, elastyczny i ekonomiczny silnik, wygodnie się prowadzi, ŚWIETNIE trzyma się drogi, no i ten wygląd! To już jest ponadczasowa stylizacja, za kilkanaście lat to będzie kultowe auto!
~kontakt@lukasc.pl
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Auto rewelacyjne. Pomimo paru mankamentów- nie zamieniłbym na inne Z TEGO PRZEDZIAŁU CENOWEGO. Szczerze polecam ten model. Auto spełniło moje oczekiwania w 100%. Małe ale pojemne. Niepozorne, ale mocne. Polecam zarówno mężczyznom (ale koniecznie z tak mocnym silnikiem) oraz kobietom (lusterko po stronie kierowcy :D )
~Kowal
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Ogólnie jestem zadowolony. Żadnych zbędnych wodotrysków, bo auto mi służy do przemieszczania się a nie do bajerowania, a i tak jak nawoskowany wyjedzie z myjni to wszyscy się oglądają.
~foxus@kki.net.pl
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Samochód jest poprostu piękny , zauroczył mnie w salonie swoim wyglądem i ... parę dni później już go miałem. Wnętrze też jest piękne , a jak się złoży wszystkie fotele(łącznie z fotelem przednim pasażera) to z tego autka robi się niepozorne kombi(ładowność 500kg). Mogło by być troszeczkę lepsze wykonanie(precyzja ) i kilka razy lepsze , bardziej profesjonalne serwisy autoryzowane(w serwisie podczas montażu c.zamka porysowano mi lakier...
~pete (w razie pytań mailuj: piotrmys@icpnet.pl)
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
jestem zadowolony na 4+ , nie dam 5 bo poczekam z rok czy 2 - wtedy zobaczymy, na razie jest ok i niech tak już zostanie. LUBIĘ JEŹDZIĆ 206, w aucie mam wrażenie jakbym był w większym aucie - co najmniej klasa średnia niższa (z przodu)
~NitroGT
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Generalnie auto szczerze polecam do ruchu miejskiego. Wszędzie się zmieści, dynamika przy niskich prędkościach jest wystarczająca, ponadto części bardzo tanie i szeroko dostępne.
~marek265
Kombi 1.4 HDi 70KM 51kW
Pugi - to już trzeci używany prywatnie przez nas i trzeci bez zarzutu; dwa pierwsze (106, 405) przejechały po 200 tys. km, trzeci prawie 140 tys. km. Może mamy fart, może taka karma, ale na Pugi nigdy nie narzekaliśmy i Puga szczerze polecam. Kolejnym będzie 208, już obejrzany i zaakceptowany :) PS Miał być 3008, ale nie doszliśmy do consensusu w salonie. I największą wadą Pugów są niekomfortowe zachowania ich sprzedawców saloonowych.
~mirosław ze szczecina
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
małe auto ekonomiczne za nieduże pieniadze z pełnym wyposażeniem robi na mnie wrażenie polecam go ludziom normalnie uzytkującym auta ,nie polecam chlopom mało rolnym czyli wsiowym chłopaczkom ktorzy kupuja auta zajezdzaje je a potem wypisuja bzdury na forach jaki to szmelc czy inny wynalazek ,ale w sumie sie im nie dziwie na wsi nie bardzi jest jak serisowac auto a kowala nie zawsze wszystko da sie naprawic powiem tak tacy ludzi zaraz po...
3,5
~PrzemkoPW
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Ogólnie to bardzo ładne autko, dość wygodne, jak się uda uporać z elektroniką to jeździ. Mankamentem jest silnik który jest za słaby i paliwożerny, lepiej kupić 1,6 8v, pali tyle samo a przynajmniej chce jechać. Zainteresowanych zapraszam na: www.206club.net
~Eustachy z Gorzowa Wlkp.
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Ogólnie jestem zadowolony z 206 tki, dużo miejsca, wypasiony wygąd (żadne auto tak mi się nie podoba jak to), ocenę psuje drogi serwis w ASO. Zaczynam bawić się w tuning :)