Ocena kierowcy - Peugeot 206 Hatchback

pete (w razie pytań mailuj: piotrmys@icpnet.pl), 19 lat temu
Silnik 1.4 i 75KM 55kW
Rok produkcji 2002
Peugeot 206 Hatchback 1.4 i 75KM 55kW 1998-2009 - Oceń swoje auto
jestem zadowolony na 4+ , nie dam 5 bo poczekam z rok czy 2 - wtedy zobaczymy, na razie jest ok i niech tak już zostanie. LUBIĘ JEŹDZIĆ 206, w aucie mam wrażenie jakbym był w większym aucie - co najmniej klasa średnia niższa (z przodu)
czasami na 1nce bez wciskania gazu szarpie - SILNIK ROZGRZANY !!!
BEZ WIĘKSZYCH ZASTRZEŻEŃ - OGÓLNIE dość ciężko wchodzi 1nka. co ciekawe, jak jest zimny, 1neczka wchodzi jak masełko - o co tu chodzi ?
MOŻE BYĆ, mam go od 51tys - na razie ok, coś tam czasami stuka, ale może to butelka piwa w bagazniku :-)
perfekt, wieeeelka przednia szyba, boki ok, malutki minusik, że w ogóle nie widać przodu przy parkowaniu (trzeba na wyczucie, jak się wychodzi z auta okazuje sie, ze jeszcze 1m luzu)
nic + nic - !!! 5+
dobrze + (czasami zimą przy 26st, leci chłodek, ciepełko zamiast gorączki, dopiero jak przełącze na maxa 28st - dopier jest gorąco) ZA TO KLIMATRONIC TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ świetna wydajność - na 4 wieje nieźle, moim zdaniem cicha do 5 (skala regulacji 1-8)
jestem kawał chłopa, a miejsca mam dość dużo, a na tyłach to niech się inni martwią :-) ja zawsze będę kierowcą :-)
myślałem, że będzie ciszej, ogólnie auto jest słabo wyciszone (mam wersję ROLAND GARROS) sprow. z Niemiec przy 80-90 jest w miarę cicho (dla mnie), inni mówią, że to ciche auto po 100 juz dokuczliwy hałas, na autostradzie (max 175km/h bezwietrzna pogoda) szumy jak cholera, ale RADYJKO GRA TO I PRZY 140-150 MOZNA POSŁUCHAC (jak z płyty winylowej :-)
na razie b.dobrze (tak mi się wydaje) średnie spalanie 6,2-6,4 (wiekszość w trasie, ale 100-120km w mieście) !!! Z KLIMĄ CAŁY CZAS LATEM NA NAJN TEMP !!! NA RAZIE NIE NARZEKAM
w Polsce podst wersja kosztuje około 65tys zł !!! ja za dwulatka dałem połowę - mogłem kupić ´gołą´ Fabię, ale mam full wersję (skóra, dach panoram, 4PP, elektr 4sz+lust, ABS,radio,sensor deszczu,KLIMATRONIC, itd)
bez zarzutu - COŚ SIĘ ZAWSZE stanie, u mnie rusza się nawiew pasażera(kropelka-na razie mi to nie przeszkadza) 4+ ... 5 tak trzymaj Pug´u !!
jak na razie w moich rekach (odpukać) te 6tys km - wszystko ok - autko się trzyma, zobaczymy jak przetrzyma zimę

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 i 75KM 55kW [l/100km]

6,2