Ocena kierowcy - Peugeot 206 Hatchback

mirosław ze szczecina, 14 lat temu
Silnik 1.4 i 75KM 55kW
Rok produkcji 1999
Peugeot 206 Hatchback 1.4 i 75KM 55kW 1998-2009 - Oceń swoje auto
Silnik : nigdy nic sie nie wydarzyło w tym silniku co by sprawiło mi ból glowy i wyciek kasy z kieszeni a przed zakupem naczytałem sie tyle na temat peugeotów ale teraz wiem ze większośc tych niechlubnych opinni to sprawka tych głupkow mało rolnych czyli tzw. osób nie mających wiele do czynienia z motoryzacją dlatego do przyszłych osób ktorzy kupia te auto nie sugerujcie sie tym co oni napisza tylko sprawdzcie jak czesto auto od momentu produkcji było na przeglądach technicznych majacych na celu dbałość o auto i jego uzytkownika bo to jest decydujace o tym jak cos działa i jak sie cos psuje a nie opinia wiejskiego głupka
małe auto ekonomiczne za nieduże pieniadze z pełnym wyposażeniem robi na mnie wrażenie polecam go ludziom normalnie uzytkującym auta ,nie polecam chlopom mało rolnym czyli wsiowym chłopaczkom ktorzy kupuja auta zajezdzaje je a potem wypisuja bzdury na forach jaki to szmelc czy inny wynalazek ,ale w sumie sie im nie dziwie na wsi nie bardzi jest jak serisowac auto a kowala nie zawsze wszystko da sie naprawic powiem tak tacy ludzi zaraz po zakupie auta powinni miec ustawowo zakaz jego sprzedaży potem mogli by je jedynie zutylizowac że by było mniej wypadkow na drogach bo to śa własnie te auta w których gina ludzie , awracaja do tematu peugeot 206 auto jest bardzo dobrym zakupem i polecam je wszystkim normalnym kierowcom
auto jest doskonale wyciszone nie ma z tym tez wiekszych problemów nawet przy jezdzie powyżej 120 km/h jestem zadowolony jesli chodzi o prace silnika jest naprawdę niezle
nic sie z nia niedzieje i z tego co sie orintuje od innych użytkowników to opinie sa podobne
to jest bardzo dobrze rozwiązane technicznie i auto prowadzi sie doskonale nie jest nadsterowne jest ok
dobra widocznośc z przodu gorzej jest już z tyłem ale w koncu jest to małe auto tak wiec nie ma co wymagać
bez zastrzeżeń
w lato klimka dziala jest super a w zime ogrzewanie jest doskonałe szybko sie nagrzewa robi wrażenie
dużo miejsca dla kierowcy i pasażera z przodu z tyłem jest juz nieco gorzej nie polecałbym jazdy w pieć osób tym autem bo bedzie przyciasno mimo ze jest zarejestrowane na 5 osób ale powiem taka ciekawostke jest mimo wszystko wiecej miejsca niż w dyżym fiacie kiedys zaparkowalem sobie za takim kanciakiem i odziwo pegueot jest szerszy od kanciaka tzn i wiecej miejsca w srodku
nie mam zastrzeżeń jest doskonale
auto pali malo ale kwestia jest taka że i auto jest małe waga itd tak wiec silnik nie jest mocno obciążony i to sie przekłada na niskie spalanie
stosunek jakośc cena jest to jakby kupic s klase w cenie malucha czyli wychodzimy na tym do przodu
nigdy nic w tym aucie nie naprawiałem po za zwykłymi przeglądami tak wie uważam auto za niezawodne
żadnych usterek nie miałem

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 i 75KM 55kW [l/100km]